Taśmy , Maszyny , Opakowania Mapa serwisu - Napinacze Paskowacze, Taśmy Kontakt - Napinacze Paskowacze, Taśmy Poleć znajomemu
napinacze, paskowacze

TRANSYSTEM - OPAKOWANIA » AKCESORIA DO SPINANIA TAŚM


NAPINACZE ORGAPACK ORT - MARKOWE PASKOWACZE I INNE AKCESORIA DO TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH :

Narzędzia do spinania to niezbędny element dla uzyskania skutecznego i szybkiego pakowania ładunków. Na rynku jest bardzo dużo narzędzi lecz tylko niektóre działają szybko i beazwaryjnie nie powodując przestojów w produkcji.

Scanpack, napinacze, taśmy poliestrowe,

1. Napinacz H-22 : służy do szybkiego i łatwego napinania taśmy poliestrowej ( tkanej i włókniestej). Sposób łączenia taśmy: zapinka druciana. Możliwość pakowania kartonów i średniej oraz ciężkiej wagi towaru na paletach. Szerokość taśmy: do 19 mm.
2. Napinacz H-21: służy do szybkiego i łatwego łączenia taśmy polipropylenowej za pomocą zapinek drucianych oraz plastikowych. Możliwość pakowania kartonów i średniej wagi towaru na paletach.
Maksymalna szerokość taśmy 19 mm.
3. Napinacz SCT-19 : wysokiej jakości napinacz służący do napinania taśmy polipropylenowej i poliestrowej. Możliwość pakowania ciężkich paczek i palet. Posiada regulację docisku stopki do grubości taśmy. Sposób łączenia taśmy: zapinka druciana. Maksymalna szerokość taśmy 19 mm.
4. Napinacz Combi 13 - 16 : przeznaczony do łączenia taśmy poliestrowej SEKIPET i SEKISTRAP za pomocą zapinki blaszanej typu REDIGRIP. Zalecany do spinania bardzo ciężkich palet. Szerokość spinanej taśmy : 13, 16 mm.
5. Napinacz SWN-19-25-40 : w szczególności służy do łączenia taśm poliestrowych za pomocą zapinki drucianej. Zalecany do spinania bardzo ciężkich ładunków. Doskonałe zastosowanie znajduje tam, gdzie istnieje potrzeba spinania towaru taśmami o szerokości powyżej 19mm
6. Orgapack ORT : za pomocą tego napinacza można uzyskać najbardziej ekonomiczne łączenie taśmy poliestrowej twardej. Łączenie taśmy odbywa się poprzez zgrzewanie. Zgrzew jest pewny i bardzo mocny.


NAPINACZE ELEKTRYCZNE DO TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH :

Aby uzyskać najbardziej ekonomiczne łączenie taśm poliestrowych SEKIPET i taśm polipropylenowych SEKISTRAP należy stosować napinacze umożliwiające ich zgrzewanie .


Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę niezbędnych narzędzi do napinania i łączenia taśm za pomocą zgrzewania :

Orgapack - napinacze elektryczne Orgapack, napinacze elektryczne Orgapack napinacz, akcesoria, taśmy poliestrowe, polipropylenowe
NAPINACZ OR-T 100 PP,PET NAPINACZ OR-T 50 PP,PET NAPINACZ OR-T 250 PP,PET

Napinacz model ORGAPACK OR-T 100 jest narzędziem o wysokich osiągach z zasilaniem bateryjnym,
zgrzewa taśmy poprzez tarcie. Używanie go gwarantuje mocny naciąg i zgrzew łączący taśmę. Bezspinkowe łączenie taśmy za pomocą zgrzewania jest ekonomicznym rozwiązaniem. Dużą zaletą mającą wpływ na szybkość wykonywania opasań jest mała waga napiacza, która wynosi tylko 3,5 kg. Napinacz OR-T 100 w jednym cyklu pracy ściąga, zgrzewa i odcina taśmę poliestrową o szerokości 9 - 11 mm, natomiast taśmę polipropylenową o szerokości 9 - 13 mm.

Napinacz model ORGAPACK OR-T 50
od OR-T 100 różni się wiekszą siłą naciągu taśmy, która wynosi 2300 N. Naciąg taśmy wykonywany jest ręcznie, natomiast zgrzewanie elektryczne poprzez tarcie. Można łączyc taśmy polipropylenowe i poliestrowe o szerokości 9- 19 mm. ORGAPACK OR-T50 to profesjonalne urządzenie obardzo dużych osiągach wydajności. Ekonomiczne, szybkie i łatwe w użyciu.

Napinacz model ORGAPACK OR-T 250 .
To wysokiej jakości urządzenie zgrzewające, zaprojektowane do ładunków które wymagają mocnego bandowania. Napinacz pracuje z taśmami o szerokości 12-16mm. Siła naciągu taśmy od 400 do 2000N . Taśma umieszczana jest w napinaczu i automatycznie napinana, zgrzewana poprzez tarcie i następnie odcinana. Ekonomiczne urządzenie z wysokimi osiągami i niskimi kosztami eksploatacji .

NAPINACZ PNEUMATYCZNY MIP 7400 - MADE IN USA
PO WIĘCEJ INFORMACJI PROSZĘ DZWONIC LUB PISAC NA EMAIL


ZAPINKI DO ŁĄCZENIA TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH:

1. Zapinki plastikowe - służą do łączenia lekkich paczek. Wytrzymałość na zerwanie takiej zapinki nie przekracza 50kg.
2. Zapinki druciane - bardzo mocne, wykonane są z specjalnego stopu stali i odpowiednio wyprofilowane tak, aby podczas spinania dokonywało się samozaciskanie zapinki,
3. Zapinki metalowe, zagniatane - wykonane z odpowiednio twardej i grubej blachy. Od wewnątrz zapinka posiada bardzo ostre " zęby ", które wykonane są w celu uniemożliwienia wysuwania się taśmy z zapinki. Na rynku jest bardzo dużo zapinek metalowych, które nie spełniają w sposób właściwy swojego zadania, a mianowicie naciągnięta taśma bardzo łatwo wysuwa się z zaciśniętej zapinki.

STOJAKI - ODWIJACZE DO TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH :

Odwijacze ułatwiają poruszanie się z sprzętem do zabezpieczania ładunków, a także przyczyniają się do ekonomicznego wykorzystania taśm spinających.

odwijacze do taśmy pp odwijacze do taśmy poliestrowej odwijacze
STOJAK - WÓZEK DO TAŚMY
H-83 E

STOJAK DO TAŚMY
AT/STD
STOJAK - WÓZEK DO TAŚMY
H-83

Jeżeli mają Państwo problem w dobraniu odpowiedniego sprzętu do spinania swoich towarów prosimy skontaktować się z naszymi specjalistami. W tym celu prosimy skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej .
 
Wykonanie:Erydian.pl Wszelkie prawa zastrzeżone OPAKOWANIA - SCANPACK.PL