Taśmy , Maszyny , Opakowania Mapa serwisu - Napinacze Paskowacze, Taśmy Kontakt - Napinacze Paskowacze, Taśmy Poleć znajomemu
napinacze, paskowacze

TRANSYSTEM » AKCESORIA DO SPINANIA TAŚM » NAPINACZE ORGAPACK » ODWIJACZE i ZAPINKI


MARKOWE PASKOWACZE-NAPINACZE I INNE AKCESORIA DO NACIĄGANIA I ŁĄCZENIA TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH :

Narzędzia do spinania to niezbędny element dla uzyskania skutecznego i szybkiego pakowania ładunków. Na rynku jest bardzo dużo narzędzi, ale tylko niektóre działają szybko i beazwaryjnie nie powodując przestojów w produkcji.

Scanpack, napinacze, taśmy poliestrowe,

1. Napinacz H-22 : służy do szybkiego i łatwego napinania taśmy poliestrowej ( tkanej i włókniestej). Sposób łączenia taśmy: zapinka druciana. Możliwość pakowania kartonów i średniej oraz ciężkiej wagi towaru na paletach. Szerokość taśmy: do 19 mm.
2. Napinacz H-21: służy do szybkiego i łatwego łączenia taśmy polipropylenowej za pomocą zapinek drucianych oraz plastikowych. Możliwość pakowania kartonów i średniej wagi towaru na paletach.
Maksymalna szerokość taśmy 19 mm.
3. Napinacz SCT-19 : wysokiej jakości napinacz służący do napinania taśmy polipropylenowej i poliestrowej. Możliwość pakowania ciężkich paczek i palet. Posiada regulację docisku stopki do grubości taśmy. Sposób łączenia taśmy: zapinka druciana. Maksymalna szerokość taśmy 19 mm.
4. Napinacz Combi 13 - 16 : przeznaczony do łączenia taśmy poliestrowej SEKIPET i SEKISTRAP za pomocą zapinki blaszanej typu REDIGRIP. Zalecany do spinania bardzo ciężkich palet. Szerokość spinanej taśmy : 13, 16 mm.
5. Napinacz SWN-19-25-40 : w szczególności służy do łączenia taśm poliestrowych za pomocą zapinki drucianej. Zalecany do spinania bardzo ciężkich ładunków. Doskonałe zastosowanie znajduje tam, gdzie istnieje potrzeba spinania towaru taśmami o szerokości powyżej 19mm
6. Orgapack ORT : za pomocą tego napinacza można uzyskać najbardziej ekonomiczne łączenie taśmy poliestrowej twardej. Łączenie taśmy odbywa się poprzez zgrzewanie. Zgrzew jest pewny i bardzo mocny.


NAPINACZ Z ZASILANIEM PNEUMATYCZNYM MIP-7400 MADE IN USA DO TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH. PO WIĘCEJ INFORMACJI PROSZĘ DZWONIĆ LUB PISAĆ NA EMAIL.


ZAPINKI DO ŁĄCZENIA TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH:

1. Zapinki plastikowe - służą do łączenia lekkich paczek. Wytrzymałość na zerwanie takiej zapinki nie przekracza 50kg.
2. Zapinki druciane - bardzo mocne, wykonane są z specjalnego stopu stali i odpowiednio wyprofilowane tak, aby podczas spinania dokonywało się samozaciskanie zapinki,
3. Zapinki metalowe, zagniatane - wykonane z odpowiednio twardej i grubej blachy. Od wewnątrz zapinka posiada bardzo ostre " zęby ", które wykonane są w celu uniemożliwienia wysuwania się taśmy z zapinki. Na rynku jest bardzo dużo zapinek metalowych, które nie spełniają w sposób właściwy swojego zadania, a mianowicie naciągnięta taśma bardzo łatwo wysuwa się z zaciśniętej zapinki.

STOJAKI - ODWIJACZE DO TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH :

Odwijacze ułatwiają poruszanie się z sprzętem do zabezpieczania ładunków, a także przyczyniają się do ekonomicznego wykorzystania taśm spinających.

odwijacze do taśmy pp odwijacze do taśmy poliestrowej odwijacze
STOJAK - WÓZEK DO TAŚMY
H-83 E

STOJAK DO TAŚMY
AT/STD
STOJAK - WÓZEK DO TAŚMY
H-83

Jeżeli mają Państwo problem w dobraniu odpowiedniego sprzętu do spinania swoich towarów prosimy skontaktować się z naszymi specjalistami. W tym celu prosimy skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej .
 
Wykonanie:Erydian.pl Wszelkie prawa zastrzeżone OPAKOWANIA - SCANPACK.PL