PL | EN

Maszyna bandująca JK-5 TO NOWY EKONOMICZNY STANDARD

Model maszyny do spinania automatycznego JK-5 jest typowym urządzeniem budżetowym. Niska cena tego urządzenia - o japońskiej jakości - śmiało konkuruje z maszynami tajwańskimi. Automat JK-5 wyposażony jest w funkcję re-feed, która do tej pory dostępna była tylko w modelach wyższej klasy. Funkcja re-feed to automatyczna próba wysunięcia i załadunku taśmy jeśli nie zostanie ona podana za pierwszym razem. Takie rozwiązanie przewyższa inne maszyny tej klasy. W maszynie został zaprojektowany nowy hamulec bez okładzin ciernych. Płynna regulacja siły uciągu taśmy w zakresi od 3-40 kg daje możliwość pakowania bardzo delikatnych produktów.

Do spinania paczek można używać taśm polipropylenowych o szerokości od 5 mm do 12 mm.

Maszyna JK-5 posiada tryb serwisowy dzięki czemu możemy krok po kroku śledzić cykle spinania, znaleźć przyczynę awarii i wyeliminować ją bez udziału serwisanta.

CHARAKTERYSTYKA MASZYNY:

  • Niezawodne, precyzyjne i atrakcyjne cenowo urządzenie bandujące
  • Zaprojektowane na bazie doskonałego półautomatu pakującego JK-2
  • Funkcja re-feed - ponowne, samoczynne rozpoczęcie pracy w przypadku, gdy operacja podawania taśmy z jakiegoś powodu nie powiedzie się serwisowy tryb pracy krok po kroku

STANDARDOWE PARAMETRY MASZYNY :

Dane techniczne
maszyny
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Waga maszyny
915 mm 1339 mm 600 mm 108 kg
Wysokość stołu 830 mm
Wymiar ramy Szer. 650 x Wys. 400 mm
Rozmiar paczki max Szer. 620 x Wys. 380 mm
min Szer. 60 x Wys. 30 mm
Prędkość 27 opasań na minutę
Szerokość taśmy 5, 6, 9, 12 mm
Siła naciągu taśmy 3 - 40 kg
Zasilanie maszyny 110, 120, 200, 220, 230, 240 V, jednofazowe, 50/60 Hz, 0,56 KVA

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej . Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz podobne maszyny spinające

Maszyny bandujące / spinające Strapack serii AQ-7
to perfekcyjne i niezawodne urządzenia do opasywania taśmą o szerokości 5 i 6 mm. Dla tak wąskiej taśmy skonstruowano nową ramę, która zapewnia precyzyjne prowadzenie, niezawodność pracy redukując straty używanej taśmy. W maszynach serii AQ-7 zastosowano również innowacyjny system uciągu taśmy.

zobacz szczegóły

Maszyny pakujące Strapack serii F
to najszybsze na świecie ramowe maszyny spinające. Mogą pracować z prędkością do 80 spięć na minutę, bez utraty siły uciągu. Maszyny wyposażono w bezpośredni, bezpaskowy napęd silnikiem prądu stałego, a także w programowalny panel sterujący. Maszyny posiadają funkcję automatycznego ładowania taśmy w ramę oraz do magazynka.

zobacz szczegóły

Maszyny bandujące / spinające taśmą polipropylenową serii SQ/RQ
jako jedyne na świecie posiadają dublowane obwody sterujące i system monitoringu pracy. Nowoczesne rozwiązania zapewniają łatwe ładowanie taśmy z funkcją re-feed, ponowny załadunek i automatyczne jej wyciąganie. Głowica maszyny nie wymaga smarowania i posiada bezpieczny podwójny naciąg taśmy.

zobacz szczegóły

Maszyna z serii RQ-8Y
posiada boczne usytuowanie głowicy zgrzewającej, które jest idealne do pakowania ciężkich brudzących lub pylących produktów.

zobacz szczegóły