PL | EN

Maszyna spinająca Strapack IQ-400

IQ-400 to nowa półautomatyczna maszyna spinająca Strapack z dwutrybowym systemem naciągu. Umożliwia on szeroką gamę zastosowań za jednym dotknięciem przełącznika.

IQ-400 jest wytrzymałą i trwałą maszyną spinającą zaprojektowaną do pracy w trudnych warunkach:

  • IQ-400 jest niezwykle cicha i nadaje się również do używania w biurze.
  • IQ-400 ma mniej części ruchomych, co sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu i ma niskie koszty eksploatacji.
  • Wszystkie podzespoły elektryczne są umieszczone po jednej stronie maszyny, zamknięte w obudowie, dla łatwej konserwacji i ochrony najważniejszych części.
  • IQ-400 pracuje z taśmą o szerokości od 5 do 15,5 mm bez potrzeby wymiany jakichkolwiek dodatkowych części.
  • Tryb torque tension (naciąg z pomiarem momentu siły) jest odpowiedni dla mocniejszego naciągu lub do spinania paczek ściśliwych. Tryb stroke tension (naciąg z pomiarem długości cofanej taśmy) jest najlepszy dla lekkiego naciągu lub szybszej pracy.
  • Beznarzędziowy dostęp do najważniejszych miejsc w maszynie w celu łatwej konserwacji.
  • Blaty robocze na zawiasach można łatwo zdjąć w celu codziennej konserwacji.
  • Regulowane nogi są dostępne na zamówienie. W przypadku tej opcji wysokość blatu roboczego można regulować w zakresie od 775,5 do 925,5mm.
  • Aby dodatkowo wzmocnić wytrzymałość maszyny, na zamówienie dostępne są panele boczne oraz panel tylny pomiędzy nogami maszyny.

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej . Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz inne maszyny spinające

W półautomatycznych maszynach pakujących serii D-53
w celu zwiększenia ich niezawodności, do minimum ograniczono elementy ruchome. Zastosowano też nowy mikroprocesor, który poprawa pracę maszyny i kontrolę naciągu taśmy. Doskonale sprawdzają się przy pakowaniu paczek parkietu, drewna, kabli, opakowań zbiorczych w kartonach, pudeł tekturowych oraz w hipermarketach.

zobacz szczegóły

Maszyny serii JK-2
to półautomaty bandujące z wbudowanym trybem serwisowym służą do spinania paczek taśmą polipropylenową. Posiadają najmniejszą ilość ruchomych części ze wszystkich produkowanych w chwili obecnej maszyn przeznaczonych do spinania. Urządzenia zapamiętują długość taśmy dopasowanej do obwodu pakowanego produktu.

zobacz szczegóły

Maszyny pakujące serii "I"
dzięki wykorzystaniu dwóch silników prądu stałego stanowią nowy standard maszyn spinających. To bezpaskowe półautomatyczną wiązarki spinającą za pomocą taśmy polipropylenowej. W maszynie zastosowano nowy procesor sterowania pracą maszyny, który poprawił pracę i kontrolę naciągu taśmy. Zmiana siły naciągu taśmy nie powoduje spowolnienia cyklu spinania paczki.

zobacz szczegóły

Maszyna spinająca D-53Y
Maszyny pakujące z bocznie usytuowaną głowicą spinającą są używane w ekstremalnie niekorzystnych warunkach, gdzie wilgoć i pył - np. pył ceglany - mogą powodować uszkodzenia konwencjonalnych półautomatycznych maszyn pakujących.

zobacz szczegóły