PL | EN

Napinacz Signode BXT2‑32

Akumulatorowy napinacz Signode BXT2‑32 zapewnia prędkość działania, łatwość obsługi i wydajność zasilania bateryjnego w najbardziej wymagająych zastosowaniach. Narzędzie jest wystarczająco silne, aby opinać tak ciężkie materiały jak stal, aluminium oraz metale nieżelazne, za pomocą taśm poliestrowych 25 lub 32 mm ScanPET o dużej wytrzymałości. Napinacz zapewnia powtarzalne wyniki jakości napinania taśm, niezależnie od wielkości pakietu podczas opinania pionowego lub poziomego.

Napinacz BXT2‑32 umożliwia wykonanie maksymalnie 200 cykli opinania po jednym ładowaniu akumulatora. Akumulator BOSCH może być ładowany w dowolnym momencie, 15-minutowe ładowanie  przywraca maksymalnie 80% całkowitej energii akumulatora, natomiast pełne naładowanie akumulatora wymaga zaledwie 60 minut.

Tryb opinania taśmą można dostosować do odpowiedniego zastosowania i zapewnia on siłę naciągu taśmy od 2500N do 6500N w trybie wysokiego napinania oraz od 1000N do 5000N w trybie niskiej siły napinania taśmy.

Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji narzędzie BXT2‑32 jest proste i wygodne w użytkowaniu.

Pobierz plik: Napinacz Signode BXT2‑32

 

Zobacz inne Napinacze do taśm

Napinacz Signode BXT3‑19
Urządzenie BXT3‑19 do opasywania taśmami do ciężkich zastosowań.

zobacz szczegóły

Napinacz Signode BXT3-13
Narzędzie do spinania BXT3-13 zostało specjalnie zaprojektowane do lekkich zastosowań z taśmami polipropylenowymi i poliestrowymi

zobacz szczegóły

Napinacz Signode BXT3‑16
Napinacz BXT3‑16 to ręczna urządzenie do opasywania taśmami z tworzyw sztucznych do uniwersalnych zastosowań.

zobacz szczegóły

Napinacz ORGAPACK OR‑T 250
Napinacz Orgapack OR‑T 450 to ręczne akumulatorowe narzędzie do spinania taśmą polipropylenową i poliestrową.

zobacz szczegóły