PL | EN

Automatyczna maszyna do banderolowania Akebono OB-360NA

Automatyczna maszyna do banderolowania Akebono OB-360NA - zaawansowana konstrukcja i funkcje OB360NA są teraz dostępne z przenośnikiem taśmowym, aby dostosować się do w pełni automatycznych linii. Duży dyspenser taśmy jest dostępny jako opcja.

Maszyna banderolująca StraPack Akebono OB-360NA służy do banderolowania za pomocą taśm papierowych i foliowych produktów w różnych branżach spożywczych i niespożywczych, w tym w branży drukarskiej i graficznej, bankowości, przekąsek, kosmetyków, farmaceutyków i innych zastosowań opakowaniowych. Nienaganna technologia zgrzewania eliminuje zwijanie, zaginanie lub odklejanie krawędzi taśmy.

Wybierając urządzenia pakujące Strapack Akebono otrzymają Państwo również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej. Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz też taśmy do banderolowania >>

akebono ob 360NA Strapack Akebono OB-360NA
Zobacz również
akebono OB-360N

Maszyna banderolująca Akebono OB-360N
Maszyna do banderolowania Akebono OB-360N jest wysokiej jakości półautomatem przystosowanym do pracy w systemie ciągłym.

zobacz szczegóły
StraPack Akebono OB-560N

Maszyna banderolująca StraPack Akebono OB-560N
to szybka banderolownica, która może wykonywać do 30 cykli na minutę.

zobacz szczegóły
strapack f-18

Maszyna spinająca F-18 / F-18FB
Obecnie maszyna F-18 i F-18FB jest najlepszym i najszybszym urządzeniem na świecie do spinania produktów taśmą polipropylenową jakie kiedykolwiek zostało wyprodukowane. W porównaniu do poprzednich maszyn to prawdziwie innowacyjny projekt wiązarki.

zobacz szczegóły
strapack sq800

Maszyna spinająca SQ-800
reprezentuje nową linię maszyn spinających firmy StraPack, z bezszczotkowym silnikiem na prąd stały.

zobacz szczegóły