PL | EN

Dyspensery do taśm klejących

SILENT DISPENSER® - CICHY DYSPENSER DO TAŚM BONUS

Dyspenser do taśm SILENT DISPENSER, opatentowany przez SYROM 90, dzięki unikalnemu kształtowi istotnie redukuje dźwięki wytwarzane podczas rozwijania taśmy opakowaniowej, zwłaszcza w przypadku taśmy polipropylenowej. SILENT DISPENSER pozwala na używanie tradycyjnej taśmy opakowaniowej w sposób znacznie cichszy, upłynnia i ujednolica jej rozwijanie. Tak, z SILENT DISPENSER zwykła taśma polipropylenowa staje się równie cicha jak taśmy PCV lub o niskiej głośności.

SILENT DISPENSER został stworzony do stosowania z taśmą BONUS TAPE, 50mm x 200m, wysokiej klasy polipropylenową taśmą opakowaniową oferującą:

WIĘCEJ MIEJSCA, WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI, ZDROWSZE ŚRODOWISKO

CICHY DISPENSER sprawia, że TAŚMA BONUS staje się taśmą o niskiej głośności. Dyspenser istotnie zmniejsza koszt taśm klejących, ponieważ pozwala na stosowanie taśm o standardowej głośności w miejsce droższych taśm o niskiej głośności, tj. z nieplastyfikowanego PCV lub standardowych taśm akrylowych. Zapewnia płynne, jednolite rozwijanie taśmy znacznie ułatwiając oklejanie. Dzięki jednostce wyciszającej taśma nie może przesuwać się na boki, pozostaje więc zawsze dokładnie na środku centralnego uchwytu. Stosowany z taśmą BONUS 50mm x 200m ogranicza odpad taśmy przy końcach rolek i zmniejsza ilość ich zmian. Ergonomiczny uchwyt oraz lepszy balans wagowy ułatwiają oklejanie. Specjalna rączka wykonana z tworzyw ABS sprawia, że używanie dyspensera nie powoduje naciągania nadgarstka ani palców. Więcej: docisk rolki wykonany z poliwęglanu, specjalne ostrze stalowe. Łatwe zakładanie taśmy. Ruchomy uchwyt pozwala na optymalne naciągnięcie taśmy w każdym momencie.

Taśmy klejące

TAŚMA KLEJĄCA BONUS jest taśmą samoprzylepną opatentowaną przez SYROM 90, zajmującą mniej miejsca niż jakakolwiek inna taśma opakowaniowa. Nowy wymiar 50mm x 200m na tekturowych tulejach o małej średnicy, obniża o 2/3 zajmowaną powierzchnię magazynową, a o ponad 65% zmniejsza ilość elementów służących do pakowania taśmy samoprzylepnej emitowanych do środowiska naturalnego.

zobacz szczegóły

Stosowanie wysokiej jakości taśmy samoprzylepnej Sylene 227, jest szybkim i skutecznym sposobem zaklejania kartonów. Taśma pakowa Sylene 227 jest wytrzymała i niezawodna. Podłoże klejowe stanowi naturalny kauczuk. Taśma odporna na czynniki atmosferyczne, niskie temperatury - szczególnie polecana tam, gdzie jakość zaklejania ma decydujący wpływ na bezpieczeństwo towaru. Dzięki cichemu odwijaniu taśma ma szczególne zastosowanie w biurach i sklepach poprzez podniesienie komfortu pracy i obsługi klienta. Standardowo nasze taśmy mają długość 66 mb.

zobacz szczegóły