PL | EN

Dyspensery do taśm klejących

Dyspensery do taśm klejących ScanPack – wygoda i wydajność w Twoim biurze i magazynie

Szukasz sposobu na usprawnienie pakowania i wysyłki? Postaw na dyspensery do taśm klejących od ScanPack! Oferujemy szeroki wybór dyspenserów / podajników do taśm klejących, które zapewnią Tobie maksymalną wygodę oraz wydajność pracy.

SILENT DISPENSER® - CICHY DYSPENSER DO TAŚM BONUS

Dyspenser do taśm klejących SILENT DISPENSER, opatentowany przez SYROM 90, dzięki unikalnemu kształtowi istotnie redukuje dźwięki wytwarzane podczas rozwijania taśmy opakowaniowej, zwłaszcza w przypadku taśmy polipropylenowej. SILENT DISPENSER pozwala na używanie tradycyjnej taśmy opakowaniowej w sposób znacznie cichszy, upłynnia i ujednolica jej rozwijanie. Tak, z SILENT DISPENSER zwykła taśma polipropylenowa staje się równie cicha jak taśmy PCV lub o niskiej głośności.

SILENT DISPENSER został stworzony do stosowania z taśmą BONUS TAPE, 50mm x 200m, wysokiej klasy polipropylenową taśmą opakowaniową oferującą:

WIĘCEJ MIEJSCA, WIĘCEJ OSZCZĘDNOŚCI, ZDROWSZE ŚRODOWISKO

CICHY DISPENSER sprawia, że TAŚMA BONUS staje się taśmą o niskiej głośności. Dyspenser istotnie zmniejsza koszt taśm klejących, ponieważ pozwala na stosowanie taśm o standardowej głośności w miejsce droższych taśm o niskiej głośności, tj. z nieplastyfikowanego PCV lub standardowych taśm akrylowych. Zapewnia płynne, jednolite rozwijanie taśmy znacznie ułatwiając oklejanie. Dzięki jednostce wyciszającej taśma nie może przesuwać się na boki, pozostaje więc zawsze dokładnie na środku centralnego uchwytu. Stosowany z taśmą BONUS 50mm x 200m ogranicza odpad taśmy przy końcach rolek i zmniejsza ilość ich zmian. Ergonomiczny uchwyt oraz lepszy balans wagowy ułatwiają oklejanie. Specjalna rączka wykonana z tworzyw ABS sprawia, że używanie dyspensera nie powoduje naciągania nadgarstka ani palców. Więcej: docisk rolki wykonany z poliwęglanu, specjalne ostrze stalowe. Łatwe zakładanie taśmy. Ruchomy uchwyt pozwala na optymalne naciągnięcie taśmy w każdym momencie.

Dlaczego warto wybrać dyspensery od ScanPack

  • Zwiększają wydajność: Dyspensery umożliwiają szybkie i łatwe klejenie taśmy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
  • Ułatwiają pracę: Ergonomiczna konstrukcja i intuicyjna obsługa zapewniają komfort użytkowania nawet podczas długotrwałej pracy.
  • Są uniwersalne: Dyspensery są kompatybilne z różnymi rodzajami taśm klejących, co czyni je niezwykle wszechstronnymi.
  • Gwarantują precyzję: Równe i dokładne cięcie taśmy eliminuje straty i zapewnia estetyczne wykończenie paczek.
  • Zwiększają bezpieczeństwo: Dyspensery automatyczne wyposażone są w osłony bezpieczeństwa, które chronią użytkownika przed skaleczeniem.
  • Są ciche: Dzięki unikalnej technologii opatentowanej przez SYROM 90 dyspensery Silent Dispenser są wyjątkowo ciche, sprawiając, że praca z nimi staje się przyjemniejsza i zdrowsza.

ScanPack oferuje dyspensery / podajniki taśm idealne zarówno do zastosowań biurowych oraz w magazynach i centrach logistycznych. Lekkie i poręczne, zapewniają wygodne klejenie taśmy. Umożliwiają szybkie i wydajne pakowanie dużej ilości przesyłek. Solidne i wytrzymałe, przeznaczone do klejenia ciężkich kartonów.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Dyspensery do taśm klejących Dyspensery do taśm klejących Bonus Dyspensery do taśm klejących Syrom Dyspenser do taśm klejących
Taśmy klejące
taśma klejąca bonus

TAŚMA KLEJĄCA BONUS jest taśmą samoprzylepną opatentowaną przez SYROM 90, zajmującą mniej miejsca niż jakakolwiek inna taśma opakowaniowa. Nowy wymiar 50mm x 200m na tekturowych tulejach o małej średnicy, obniża o 2/3 zajmowaną powierzchnię magazynową, a o ponad 65% zmniejsza ilość elementów służących do pakowania taśmy samoprzylepnej emitowanych do środowiska naturalnego.

zobacz szczegóły
taśmy klejące

Stosowanie wysokiej jakości taśmy samoprzylepnej Sylene 227, jest szybkim i skutecznym sposobem zaklejania kartonów. Taśma pakowa Sylene 227 jest wytrzymała i niezawodna. Podłoże klejowe stanowi naturalny kauczuk. Taśma odporna na czynniki atmosferyczne, niskie temperatury - szczególnie polecana tam, gdzie jakość zaklejania ma decydujący wpływ na bezpieczeństwo towaru. Dzięki cichemu odwijaniu taśma ma szczególne zastosowanie w biurach i sklepach poprzez podniesienie komfortu pracy i obsługi klienta. Standardowo nasze taśmy mają długość 66 mb.

zobacz szczegóły