PL | EN

SCANPACK S.J. - PRZEMYSŁOWE SYSTEMY PAKOWANIA


JAKOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, ODPOWIEDZIALNOŚĆ ...

ScanPack S.J. - to doskonale umotywowany do działania zespół pracowników, który poprzez wiedzę, kompetencje, doświadczenie i osiągnięcia na rynku opakowań udowodnił, że jesteśmy najlepsi w naszej branży. Ale najważniejszym składnikiem naszego sukcesu są nasi Klienci. Oni są partnerami w naszym rozwoju.

Podstawową zasadą naszej polityki
jest oferowanie towarów najwyższej jakości, pewnych i sprawdzonych.
Decydując się na współpracę z nami, każdy z naszych Klientów otrzymuje najwyższej jakości urządzenie, montowane i uruchamiane przez nas na miejscu w zakładzie Klienta. W zakresie zabezpieczania ładunków Klient otrzymuje najnowszej generacji materiały. W każdym przypadku kontaktu z nami mają Państwo do czynienia z bardzo zaawansowanymi technologicznie, efektywnymi i ekonomicznymi rozwiązaniami w zakresie pakowania produktów.

Posiadamy własną wiedzę
, ale również korzystamy z doświadczeń międzynarodowych specjalistów z firm, które specjalizując się od lat w wybranych dziedzinach osiągnęły światowy sukces. Ta współpraca jest dla nas niewyczerpanym źródłem informacji o tym co najnowsze w branży opakowaniowej.

Na polskim rynku oferujemy opakowania i maszyny pakujące następujących światowych potentatów :

STRAPACK CORPORATION - Japonia , czołowy producent i wynalazca szeregu typów
półautomatycznych
i automatycznych maszyn do spinania ładunków taśmą polipropylenową - ( ISO9002 )

ALGEMEEN VERPAKKINGS CENTRUM B.V , -
Holandia, producent najwyższej klasy,
niezawodnych zgrzewarek do folii oraz maszyn pakujących w folię termokurczliwą - ( ISO9002 )

SEKISUI JUSHI
- Japonia, USA, Holandia, jeden z najbardziej renomowanych producentów
taśm polipropylenowych SekiStrap
i poliestrowych SekiPET. Jedyna firma, która dzięki opracowaniu unikalnej technologii oferuje poligraficznej jakości kolorowy nadruk na taśmach polipropylenowych ( ISO9002 )

NARROWTEX -
RPA, czołowy producent najnowszej generacji spinających taśm poliestrowych tkanych , niezastąpionych przy zabezpieczaniu ciężkich ładunków na paletach i platformach ładunkowych - ( ISO9002 )

Wymienione wyżej firmy to światowa czołówka
producentów maszyn i materiałów opakowaniowych najwyższej jakości. Ciągłe udoskonalanie swoich produktów przez te firmy zapewnia produkowanie coraz to nowszych, lepszych i bardziej ekonomicznych rozwiązań pakowania. Produkty tych firm powstają z pełną odpowiedzialnością za jakość pracy, niezawodność, utrzymanie ciągłości produkcji i bezpieczeństwo w Państwa
Firmie. Ale za niezawodność, brak przestojów, utrzymanie ciągłości produkcji oraz bezpieczeństwo transportowanych
na duże odległości ładunków zawsze trzeba zapłacić pewną cenę.

TO TAK JAK GDYBY WYKUPIĆ DODATKOWĄ POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ !


scanpack targi