PL | EN

Maszyny do spinania palet

Maszyny StraPack zaprojektowane są do szybkiego pakowania produktów na paletach taśmą polipropylenową oraz poliestrową twardą. Rekomendowane są wszędzie tam, gdzie automatyczne urządzenia są za drogie lub narzędzia ręczne za wolne w wykonywaniu opasań taśmą.

Maszyna do spinania palet D-53 PLT HE2
zaprojektowana jest do szybkiego i ekonomicznego pakowania produktów na paletach.

zobacz szczegóły

StraPack RQ-8YAO
to automatyczna maszyna pakująca z bocznym uszczelnieniem, która wiąże produkty na paletach.

zobacz szczegóły

Maszyna spinająca D-53 PLT 2
zaprojektowana jest do szybkiego i ekonomicznego spinania większości rodzajów palet przy użyciu standardowej taśmy polipropylenowej.

zobacz szczegóły

MASZYNA SPINAJĄCA AQ-7PLT
obecnie to jedyna na rynku maszyna tego typu za pomocą której można używać taśmy z tworzywa PP i PET bez konieczności wymiany jakichkolwiek elementów maszyny.

zobacz szczegóły

W chwili obecnej Firma STRAPACK CORPORATION posiada znakomitą reputację jako producenta maszyn bandujących - spinających taśmami z tworzyw sztucznych. Siedzibą główną firmy jest Tokio, posiada oddziały w USA oraz fabryki w Japonii, Tajlandii oraz USA. W Europie STRAPACK działa poprzez sieć dystrybutorów, do których na terenie krajów Europy Środkowej należy ScanPack S.J.
Maszyny bandujące - spinające STRAPACK charakteryzują się wysoką jakością, oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi mającymi na celu usprawnienie procesu pakowania. Dzięki dużym nakładom finansowym na rozwój i badania doświadczalne Strapack ograniczył do minimum przestoje, zredukował zużycie taśmy spinającej oraz uzyskał niższe koszty serwisowania swoich maszyn. Ponadto system kontroli jakości podczas produkcji urządzeń jest bardziej zaostrzony i wymagający niż u innych producentów na świecie.
STRAPACK CORPORATION działa w zakresie zarządzania jakością ISO 9001 .
Wszystkie urządzenia produkowane są zgodnie z dyrektywami europejskimi CE .

Wybierając urządzenia spinające-wiązarki Strapack otrzymają Państwo również bardzo dobry i doświadczony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej .
Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach,
łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz inne Maszyny Pakujące

Automatyczne Maszyny Pakujące


Maszyny bandujące / spinające Strapack serii AQ-7
to perfekcyjne i niezawodne urządzenia do opasywania taśmą o szerokości 5 i 6 mm. Dla tak wąskiej taśmy skonstruowano nową ramę, która zapewnia precyzyjne prowadzenie, niezawodność pracy redukując straty używanej taśmy. W maszynach serii AQ-7 zastosowano również innowacyjny system uciągu taśmy.

zobacz szczegóły

Maszyny pakujące Strapack serii F
to najszybsze na świecie ramowe maszyny spinające. Mogą pracować z prędkością do 80 spięć na minutę, bez utraty siły uciągu. Maszyny wyposażono w bezpośredni, bezpaskowy napęd silnikiem prądu stałego, a także w programowalny panel sterujący. Maszyny posiadają funkcję automatycznego ładowania taśmy w ramę oraz do magazynka.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca do spinania automatycznego serii JK-5
to nowy ekonomiczny standard. Niska cena tego urządzenia - o japońskiej jakości - śmiało konkuruje z maszynami tajwańskimi. Automat JK-5 wyposażony jest w funkcję re-feed, która do tej pory dostępna była tylko w modelach wyższej klasy.

zobacz szczegóły

Maszyny bandujące / spinające taśmą polipropylenową serii RQ
jako jedyne na świecie posiadają dublowane obwody sterujące i system monitoringu pracy. Nowoczesne rozwiązania zapewniają łatwe ładowanie taśmy z funkcją re-feed, ponowny załadunek i automatyczne jej wyciąganie. Głowica maszyny nie wymaga smarowania i posiada bezpieczny podwójny naciąg taśmy.

zobacz szczegóły

Półautomatyczne Maszyny Pakujące


W półautomatycznych maszynach pakujących serii D-53
w celu zwiększenia ich niezawodności, do minimum ograniczono elementy ruchome. Zastosowano też nowy mikroprocesor, który poprawa pracę maszyny i kontrolę naciągu taśmy. Doskonale sprawdzają się przy pakowaniu paczek parkietu, drewna, kabli, opakowań zbiorczych w kartonach, pudeł tekturowych oraz w hipermarketach.

zobacz szczegóły

Przedstawiamy model iQ-400,
nową półautomatyczną maszynę spinającą Strapack z dwutrybowym systemem naciągu. Umożliwia on szeroką gamę zastosowań za jednym dotknięciem przełącznika.

zobacz szczegóły

Maszyny serii JK-2
to półautomaty bandujące z wbudowanym trybem serwisowym służą do spinania paczek taśmą polipropylenową. Posiadają najmniejszą ilość ruchomych części ze wszystkich produkowanych w chwili obecnej maszyn przeznaczonych do spinania. Urządzenia zapamiętują długość taśmy dopasowanej do obwodu pakowanego produktu.

zobacz szczegóły

Maszyny pakujące serii "I"
dzięki wykorzystaniu dwóch silników prądu stałego stanowią nowy standard maszyn spinających. To bezpaskowe półautomatyczną wiązarki spinającą za pomocą taśmy polipropylenowej. W maszynie zastosowano nowy procesor sterowania pracą maszyny, który poprawił pracę i kontrolę naciągu taśmy. Zmiana siły naciągu taśmy nie powoduje spowolnienia cyklu spinania paczki.

zobacz szczegóły

Pozostałe maszyny


Maszyna do banderolowania Akebono OB-360
jest wysokiej jakości półautomatem przystosowanym do pracy w systemie ciągłym.

zobacz szczegóły