PL | EN

Automatyczne maszyny spinające / Wiązarki automatyczne

STRAPACK CORPORATION istnieje na rynku maszyn spinających od ponad pięćdziesięciu lat. W tym czasie jej fabryki opuściło ponad 600.000 maszyn.

Dziełem STRAPACK CORPORATION był pierwszy na świecie półautomat bandujący - spinający, który skopiowany przez firmy dalekowschodnie produkowany jest do dzisiaj. Firma STRAPACK przeznacza duże środki finansowe na prace modernizacyjne, które powodują wdrażanie własnych innowacji i tworzenie maszyn doskonałych dając reszcie świata wiele pomysłów do naśladowania. Konstrukcja i zastosowane pomysly dla lepszej, wydajniejszej i łatwiejszej obsługi maszyny niejednokrotnie zaskakują użytkowników. Mówi się, że to co proste jest dokonałe i takie właśnie są maszyny spinające-wiązarki firmy STRAPACK CORPORATION. Proste konstrukcyjnie i mechanicznie z bardzo zaawansowaną myślą techniczną.

wiązarki automatyczne

Maszyny bandujące / spinające Strapack serii AQ-7
to perfekcyjne i niezawodne urządzenia do opasywania taśmą o szerokości 5 i 6 mm. Dla tak wąskiej taśmy skonstruowano nową ramę, która zapewnia precyzyjne prowadzenie, niezawodność pracy redukując straty używanej taśmy. W maszynach serii AQ-7 zastosowano również innowacyjny system uciągu taśmy.

zobacz szczegóły
maszyna spinająca f-18

Maszyny pakujące Strapack serii F
to najszybsze na świecie ramowe maszyny spinające. Mogą pracować z prędkością do 80 spięć na minutę, bez utraty siły uciągu. Maszyny wyposażono w bezpośredni, bezpaskowy napęd silnikiem prądu stałego, a także w programowalny panel sterujący. Maszyny posiadają funkcję automatycznego ładowania taśmy w ramę oraz do magazynka.

zobacz szczegóły
strapack jk-5

Maszyna pakująca do spinania automatycznego serii JK-5
to nowy ekonomiczny standard. Niska cena tego urządzenia - o japońskiej jakości - śmiało konkuruje z maszynami tajwańskimi. Automat JK-5 wyposażony jest w funkcję re-feed, która do tej pory dostępna była tylko w modelach wyższej klasy.

zobacz szczegóły
strapack rq-8

Maszyny bandujące / spinające taśmą polipropylenową serii RQ
jako jedyne na świecie posiadają dublowane obwody sterujące i system monitoringu pracy. Nowoczesne rozwiązania zapewniają łatwe ładowanie taśmy z funkcją re-feed, ponowny załadunek i automatyczne jej wyciąganie. Głowica maszyny nie wymaga smarowania i posiada bezpieczny podwójny naciąg taśmy.

zobacz szczegóły
strapack rq-8

Maszyny bandujące / spinające taśmą polipropylenową serii SQ
jako jedyne na świecie posiadają dublowane obwody sterujące i system monitoringu pracy. Nowoczesne rozwiązania zapewniają łatwe ładowanie taśmy z funkcją re-feed, ponowny załadunek i automatyczne jej wyciąganie. Głowica maszyny nie wymaga smarowania i posiada bezpieczny podwójny naciąg taśmy.

zobacz szczegóły

W chwili obecnej Firma STRAPACK CORPORATION posiada znakomitą reputację jako producenta maszyn bandujących - spinających taśmami z tworzyw sztucznych. Siedzibą główną firmy jest Tokio, posiada oddziały w USA oraz fabryki w Japonii, Tajlandii oraz USA. W Europie STRAPACK działa poprzez sieć dystrybutorów, do których na terenie krajów Europy Środkowej należy ScanPack S.J.

Maszyny bandujące - spinające STRAPACK charakteryzują się wysoką jakością, oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi mającymi na celu usprawnienie procesu pakowania. Dzięki dużym nakładom finansowym na rozwój i badania doświadczalne Strapack ograniczył do minimum przestoje, zredukował zużycie taśmy spinającej oraz uzyskał niższe koszty serwisowania swoich maszyn. Ponadto system kontroli jakości podczas produkcji urządzeń jest bardziej zaostrzony i wymagający niż u innych producentów na świecie.

STRAPACK CORPORATION działa w zakresie zarządzania jakością ISO 9001 .

Wszystkie urządzenia produkowane są zgodnie z dyrektywami europejskimi CE .

Wybierając urządzenia spinające-wiązarki Strapack otrzymają Państwo również bardzo dobry i doświadczony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej. Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak:

 • wiązarka automatyczna do palet
 • automatyczna wiązarka do taśm pp
 • wiązarka ramowa automatyczna
 • maszyna do spinania palet
 • maszyna do spinania taśmą
 • maszyna do spinania paczek
 • maszyny do spinania palet
 • maszyny Strapack
 • Strapack d-53
 • Strapack iq-400
 • Strapack i-10
 • Strapack jk-5000
 • Strapack sq-800
 • wiązarki do taśm
 • wiązarki do palet
 • wiązarki automatyczne
 • bandownica automatyczna do palet
 • bandownice automatyczne
 • maszyna bandująca
 • maszyny spinające

Zobacz inne Maszyny Pakujące

Półautomatyczne Maszyny Pakujące


maszyna do spinania palet d-53

W półautomatycznych maszynach pakujących serii D-53
w celu zwiększenia ich niezawodności, do minimum ograniczono elementy ruchome. Zastosowano też nowy mikroprocesor, który poprawa pracę maszyny i kontrolę naciągu taśmy. Doskonale sprawdzają się przy pakowaniu paczek parkietu, drewna, kabli, opakowań zbiorczych w kartonach, pudeł tekturowych oraz w hipermarketach.

zobacz szczegóły
strapack iq-400

Przedstawiamy model iQ-400,
nową półautomatyczną maszynę spinającą Strapack z dwutrybowym systemem naciągu. Umożliwia on szeroką gamę zastosowań za jednym dotknięciem przełącznika.

zobacz szczegóły
wiązarka jk-2

Maszyny serii JK-2
to półautomaty bandujące z wbudowanym trybem serwisowym służą do spinania paczek taśmą polipropylenową. Posiadają najmniejszą ilość ruchomych części ze wszystkich produkowanych w chwili obecnej maszyn przeznaczonych do spinania. Urządzenia zapamiętują długość taśmy dopasowanej do obwodu pakowanego produktu.

zobacz szczegóły
strapack i-10

Maszyny pakujące serii "I"
dzięki wykorzystaniu dwóch silników prądu stałego stanowią nowy standard maszyn spinających. To bezpaskowe półautomatyczną wiązarki spinającą za pomocą taśmy polipropylenowej. W maszynie zastosowano nowy procesor sterowania pracą maszyny, który poprawił pracę i kontrolę naciągu taśmy. Zmiana siły naciągu taśmy nie powoduje spowolnienia cyklu spinania paczki.

zobacz szczegóły

Maszyny do spinania palet


maszyna do spinania palet

Maszyna do spinania palet D-53 PLT HE2
zaprojektowana jest do szybkiego i ekonomicznego pakowania produktów na paletach.

zobacz szczegóły
wiązarka rq-8

StraPack RQ-8YAO
to automatyczna maszyna pakująca z bocznym uszczelnieniem, która wiąże produkty na paletach.

zobacz szczegóły
strapack d-53

Maszyna spinająca D-53 PLT 2
zaprojektowana jest do szybkiego i ekonomicznego spinania większości rodzajów palet przy użyciu standardowej taśmy polipropylenowej.

zobacz szczegóły
maszyna aq-7

MASZYNA SPINAJĄCA AQ-7PLT
obecnie to jedyna na rynku maszyna tego typu za pomocą której można używać taśmy z tworzywa PP i PET bez konieczności wymiany jakichkolwiek elementów maszyny.

zobacz szczegóły

Pozostałe maszyny


maszyna do banderolowania

Maszyna do banderolowania Akebono OB-360
jest wysokiej jakości półautomatem przystosowanym do pracy w systemie ciągłym.

zobacz szczegóły