PL | EN

Maszyna bandująca AQ-7M

W środowisku zwiększonego zawilgocenia, a takim jest produkcja wyrobów drobiarskich, mięsnych i rybnych antykorozyjna budowa maszyny pakującej StraPack AQ-7M jest najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie części w AQ-7M wykonane są ze stali nierdzewnej lub z materiałów odpornych na działanie wilgoci i wody. Całość zamknięta jest w obudowie zabezpieczając najważniejsze elementy maszyny przed ziałaniem wody lub opadem wilgoci zawartej w powietrzu na newralgiczne części maszyny. Dolna część maszyny zaopatrzona jest w dodatkowe zabezpieczenie przed korozją i innymi czynnikami, które mogą zniszczyć maszynę.

Wewnątrz maszyny w miejscach, gdzie wilgoć kumuluje się w celu jej wyeliminowania zastosowano nagrzewnice lampowe. Głowica zgrzewająca zamontowana jest w sposób bezpieczny i i zabezpieczona jest przed niszczącym działaniem wilgoci oraz osadzaniem się na niej zanieczyszczeń produkcyjnych.

Maszyna AQ-7M spina paczki od 80mm w górę.

Wysokość stołu z rolkami jest regulowana. Stół można zdemontować, a w jego miejsce można zastosować system mechanicznego przenośnika pakowanych produktów.

System ramienia spinającego AQ-7M zapewnia bardzo dobre i dokładne opasania zawilgoconą lub mokrą taśmą polipropylenową.

Dokumentacja: pobierz schemat w formacie PDF


STANDARDOWE PARAMETRY MASZYNY STRAPACK AQ-7M:

Dane techniczne
maszyny
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Waga maszyny
1580 mm 1782 mm 610 mm 200 kg
Wysokość stołu 624, 642, lub 664 mm
Wymiar ramy Szer. 700 x Wys. 650 mm
Rozmiar paczki max Szer. 680 x Wys.500 mm
min Szer. 30 x Wys. 80 mm
Szerokość taśmy 5, 6, 9, 12, 15,5 mm
Siła naciągu taśmy 70 kg
Zasilanie maszyny 200, 220, 240, 380, 400, 415 V, trójfazowe, 50/60 Hz, 0,85 KVA

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej . Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Strapack AQ-7M
Zobacz podobne maszyny spinające

Maszyna bandująca AQ-7RS
została specjalnie zaprojektowana do spinania długich przedmiotów, takich jak rury, lamele lub przedmioty w kształcie pierścienia, takie jak cewki i opony. Łuk maszyny obraca się o 90 stopni i jest chowany do wewnątrz po zakończeniu cyklu.

zobacz szczegóły
Strapack AQ-7

Maszyna bandująca AQ-7
jest tańszą wersją maszyny pakującej RQ-8 z zachowaniem jej perfekcyjnej, niezawodnej pracy z taśmą o szerokości 5mm i 6mm. Dla tak wąskiej taśmy skonstruowano nową ramę, która zapewnia precyzyjne prowadzenie, niezawodność pracy redukując straty używanej taśmy.

zobacz szczegóły
Strapack SQ-800

Maszyna spinająca SQ-800
reprezentuje nową linię maszyn spinających firmy StraPack, z bezszczotkowym silnikiem na prąd stały.

zobacz szczegóły
Strapack RQ-7000

Maszyna bandująca RQ-7000
jest wysokiej jakości automatem spinającym, przystosowanym do pracy w systemie ciągłym.

zobacz szczegóły