PL | EN

Napinacz pneumatyczny MIP‑7400

Napinacz pneumatyczny MIP-7400 służy do naciągania i spinania taśmy PP i PET o szerokości od 13mm do 16mm. Naciąg taśmy uruchamia się przez naciśnięcie przycisku znajdującego się na napinaczu. Siła uciągu taśmy od 534N do 1800N. Wyjątkowo mocna i solidna konstrukcja - obudowa doskonale chroni elementy ruchome wewnątrz napinacza. MIP 7400 wytrzymuje bardzo ekstremalne warunki w przemyśle ciężkim. Urządzenie zostało wyprodukowane w USA.

 

Zobacz inne Napinacze do taśm

Napinacze Orgapack
to markowe paskowacze do spinania taśm poliestrowych i polipropylenowych. Narzędzia do spinania taśm to niezbędny element dla uzyskania skutecznego i szybkiego pakowania ładunków. Napinacze Orgapack działają szybko i...

zobacz szczegóły

Napinacze Signode
Akumulatorowe narzędzia do opasywania taśmami poliestrowymi Signode Tenax 25 lub 32mm o dużej wytrzymałości.

zobacz szczegóły

Napinacze serii H i inne
W naszej ofercie dostępne są paskowacze do taśm poliestrowych, polipropylenowych, poliestrowych twardych oraz stalowych dla każdego rodzaju zapinek łączących taśmę.

zobacz szczegóły

Napinacz ORGAPACK OR‑T 50
Napinacz Orgapack OR‑T 50 jest odpowiedni do lekkich i średnio ciężkich paczek-ładunków, ale także do wszystkich zastosowań w których operator chce określić wrażliwą dla taśmy i ładunku siłę naciągu.

zobacz szczegóły