PL | EN

Profile piankowe NomaPack

OPAKOWANIA - PROFILE PIANKOWE NOMAPACK

NomaPack jest jedną z wielu części TranSystemu którą możemy zaprezentować. Profile kątowe NomaPack to ekstrudowane polimery występujące w postaci profili do zastosowania w zabezpieczaniu produktów w różnych gałęziach przemysłu .

To bardzo nowoczesny i ekologiczny produkt do zabezpieczenia wyrobów o zróżnicowanych kształtach.

  • Nomapack C
    jest specjalnym profilem dla ochrony wrażliwych i narażonych na uderzenia krawędzi o specjalnym przekroju. Typowymi obszarami zastosowań są wanny, brodziki prysznicowe, umywalki itp.
  • Nomapack L
    jest szybkim, prostym i ekonomicznym rozwiązaniem. Jest dostępny w dwóch rozmiarach: 50x50 i 75x75. Typowymi obszarami zastosowań są meble, komody, półki, szkło, blaty stołów itp.
  • Nomapack O
    jest okrągłym profilem ochronnym. Nomapack O jest dostępny w różnych średnicach wewnętrznych i zewnętrznych, jak również grubościach ścianek. Typowymi obszarami zastosowań są meble takie jak krzesła, stołowe nogi, wyroby garncarskie, belki itp.

W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy skontaktować się z naszymi specjalistomi, korzystając z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej .

 

Zobacz inne zabezpieczenia produktów

Pochłaniacz wilgoci Dri‑Pack jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły

Pochłaniacze wilgoci Silica Gel
należą do grupy chemicznych środków osuszających. Ich główną rolą jest ochrona produktów przed szkodliwym działaniem wilgoci, nie rzadko pojawiającej się w małych i zamkniętych opakowaniach.

zobacz szczegóły
pochłaniacze wilgoci hygro-bag

Pochłaniacz wilgoci Hygro Bag jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły
wskaźniki wilgoci

Wskaźniki wilgoci
Nie tylko pochłanianie wilgoci, ale także jej kontrola wewnątrz opakowania stanowi czynność chroniąca umieszczony w opakowaniu produkt. Dlatego też w ofercie Scan Pack znalazły się również wskaźniki wilgoci.

zobacz szczegóły

Worki powietrzne określane również jako worki sztauerskie w połączeniu z innymi materiałami doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu ładunków zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w stanie nienaruszonym.

zobacz szczegóły

Tekturowe kątowniki ochronne
niezbędne są do stabilizacji i zabezpieczenia: ciężkich towarów o ostrych krawędziach, towarów o okrągłych krawędziach, palet z towarem w kartonach, artykułów spożywczych, warzyw i innych produktów.

zobacz szczegóły

Folia Stretch służy do owijania lekkich i średnio ciężkich ładunków na paletach przy pomocy urządzeń ręcznych lub mechanicznych. Prawidłowy dobór rodzaju folii umożliwia opakowanie i zabezpieczenie towaru od kartonów, słoików, butelek, aż po cegłe, kostkę brukową itp.

zobacz szczegóły