PL | EN

Maszyna do banderolowania StraPack Akebono OB-560N

Maszyna StraPack Akebono OB-560N to szybka banderolownica, która może wykonywać do 30 cykli na minutę. Miękkie lub elastyczne paczki mogą być banderolowane bez utraty prędkości. Banderolownica Akebono 560-N może być stosowana do banderolowania zarówno małych jak i dużych opakowań, o wymiarach od 30 mm (1-1/8″) szer. i 10 mm (3/8″) wys. aż do 420 mm (16-1/2″) szer. i 210 mm (8-1/4″) wys. Taśma papierowa lub foliowa może być używana bez konieczności wymiany jakichkolwiek części. Nowa konstrukcja prowadnicy pozwala na użycie folii o grubości 60 mikronów, zmniejszając koszty i ilość odpadów. Maszyna Akebono OB-560N pracuje z taśmą o szerokości 50 mm. Dostępny jest również model StraPack Akebono OB-260N, który pracuje z taśmą o szerokości 20 mm.

Maszyna banderolująca StraPack Akebono OB-560N znajduje zastosowanie w różnych branżach spożywczych i niespożywczych, w tym w poligrafii i grafice, bankowości, przekąskach spożywczych, kosmetykach, farmaceutykach i innych zastosowaniach opakowaniowych.

Wybierając urządzenia pakujące StraPack Akebono otrzymają Państwo również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej. Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz też taśmy do banderolowania >>

akebono ob 560N
Zobacz również
akebono OB-360N

Maszyna banderolująca Akebono OB-360N
Maszyna do banderolowania Akebono OB-360N jest wysokiej jakości półautomatem przystosowanym do pracy w systemie ciągłym.

zobacz szczegóły
Akebono OB-360NA

Maszyna do banderolowania Akebono OB-360NA
- teraz dostępna z przenośnikiem taśmowym, aby dostosować się do w pełni automatycznych linii.

zobacz szczegóły
strapack f-18

Maszyna spinająca F-18 / F-18FB
Obecnie maszyna F-18 i F-18FB jest najlepszym i najszybszym urządzeniem na świecie do spinania produktów taśmą polipropylenową jakie kiedykolwiek zostało wyprodukowane. W porównaniu do poprzednich maszyn to prawdziwie innowacyjny projekt wiązarki.

zobacz szczegóły
strapack sq800

Maszyna spinająca SQ-800
reprezentuje nową linię maszyn spinających firmy StraPack, z bezszczotkowym silnikiem na prąd stały.

zobacz szczegóły