PL | EN

Maszyna do banderolowania Akebono OB-360

Maszyna do banderolowania Akebono jest wysokiej jakości półautomatem przystosowanym do pracy w systemie ciągłym. Maszyna banderolująca Akebono OB-360 ma opinię niezawodnej maszyny wszechstronnego zastosowania, ale najważniejszą jej funkcją jest bandowanie delikatnych produktów i opakowań taśmą foliową lub papierową z warstwą zgrzewalną PE.

Akebono OB-360 produkowany jest w wersji półautomatycznej i automatycznej, posiada nowoczesny wygląd i jest urządzeniem niezawodnym, bardzo skutecznym w przemysłowym zastosowaniu.

Producentem urządzenia jest japońska firma Akebono, której właścicielem jest korporacja Strapack, gwarantuje to wykonanie maszyny z najwyższej jakości elementów i podzespołów. Maszyna w całości wykonana w Japonii.

Podstawowe cechy maszyny Akebono OB-360:

 • Bardzo szybka
  Do 30 cykli na minutę. Może spinać miękkie lub elastyczne paczki bez utraty prędkości.
 • Uniwersalna
  Spina paczki o wymiarach od 30 do 480 mm szerokości i od 10 do 210 mm wysokości. Można zastosować taśmę papierową lub foliową. Nowa konstrukcja toru ładowania taśmy umożliwia użycie folii o grubości 60 mikronów zmniejszając w ten sposób koszty i odpady.
 • Płynna regulacja naciągu taśmy
  Zakres regulacji naciągu taśmy od 5N do 30 N
 • Łatwa intuicyjna obsługa
  Cykl pracy maszyny można uruchomić po prostu przez położenie paczki na stole i wówczas zadziała fotokomórka, wciśnięcie przycisku START lub naciśnięcie pedału nożnego. Można wybrać tryb PAUZA, aby zostawić tor ładowania taśmy otwartym zanim paczka nie zostanie zabrana ze stołu. Pomaga to wyeliminować uszkodzenie lub zerwanie taśmy w niektórych sytuacjach.
 • Jakość zgrzewu, łączenia taśmy
  Dzięki zastosowaniu ulepszonej grzałki taśma topi się równo, tworząc jednolity zgrzew, eliminując skręcone, zagięte lub strzępiące się krawędzie taśmy.

Do maszyn banderolujących znajdą Państwo w naszej ofercie mocne taśmy do banderolowania.

STANDARDOWE PARAMETRY MASZYNY :

Dane techniczne
maszyny
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Waga maszyny
1580 mm 1782 mm 610 mm 200 kg
Wysokość stołu 624, 642, lub 664 mm
Wymiar ramy Szer. 700 x Wys. 650 mm
Rozmiar paczki max Szer. 680 x Wys.500 mm
min Szer. 30 x Wys. 80 mm
Szerokość taśmy 5, 6, 9, 12, 15,5 mm
Siła naciągu taśmy 70 kg
Zasilanie maszyny 200, 220, 240, 380, 400, 415 V, trójfazowe, 50/60 Hz, 0,85 KVA

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej . Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz podobne maszyny spinające

Maszyna bandująca AQ-7M
W środowisku zwiększonego zawilgocenia, a takim jest produkcja wyrobów drobiarskich, mięsnych i rybnych antykorozyjna budowa maszyny pakującej AQ-7M jest najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie części w AQ-7M wykonane są z materiałów odpornych na działanie wilgoci i wody.

zobacz szczegóły

Maszyna bandująca AQ-7
jest tańszą wersją maszyny pakującej RQ-8 z zachowaniem jej perfekcyjnej, niezawodnej pracy z taśmą o szerokości 5mm i 6mm. Dla tak wąskiej taśmy skonstruowano nową ramę, która zapewnia precyzyjne prowadzenie, niezawodność pracy redukując straty używanej taśmy.

zobacz szczegóły