PL | EN

Zabezpieczenia produktów - TRANSYSTEM

Zabezpieczenia produktów - TRANSYSTEM.

OTO KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINNIŚMY STOSOWAĆ TRANSYSTEM

Często w pośpiechu zapominamy o tym, że wysyłany przez nas ładunek powinien być zabezpieczony.
Wypadki z udziałem ciężarówek są coraz częstsze, a prowadzący je kierowcy kilkunastokrotnie częściej narażeni są na utratę zdrowia lub życia niż kierowcy samochodów osobowych. Przyczyną około jednej piątej wypadków z udziałem samochodów ciężarowych jest niewłaściwe zabezpieczenie ładunku.

DO ZABEZPIECZANIA PRODUKTÓW I STABILIZACJI ŁADUNKÓW UŻYWAMY :

Pochłaniacze wilgoci, wskaźniki i detektory

Pochłaniacz wilgoci Dri‑Pack jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły

Pochłaniacze wilgoci Silica Gel
należą do grupy chemicznych środków osuszających. Ich główną rolą jest ochrona produktów przed szkodliwym działaniem wilgoci, nie rzadko pojawiającej się w małych i zamkniętych opakowaniach.

zobacz szczegóły

Pochłaniacz wilgoci Hygro Bag jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły

Wskaźniki wilgoci
Nie tylko pochłanianie wilgoci, ale także jej kontrola wewnątrz opakowania stanowi czynność chroniąca umieszczony w opakowaniu produkt. Dlatego też w ofercie Scan Pack znalazły się również wskaźniki wilgoci.

zobacz szczegóły
Pozostałe zabezpieczenia produktów

Worki powietrzne określane również jako worki sztauerskie w połączeniu z innymi materiałami doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu ładunków zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w stanie nienaruszonym.

zobacz szczegóły

Tekturowe kątowniki ochronne
niezbędne są do stabilizacji i zabezpieczenia: ciężkich towarów o ostrych krawędziach, towarów o okrągłych krawędziach, palet z towarem w kartonach, artykułów spożywczych, warzyw i innych produktów.

zobacz szczegóły

Folia Stretch służy do owijania lekkich i średnio ciężkich ładunków na paletach przy pomocy urządzeń ręcznych lub mechanicznych. Prawidłowy dobór rodzaju folii umożliwia opakowanie i zabezpieczenie towaru od kartonów, słoików, butelek, aż po cegłe, kostkę brukową itp.

zobacz szczegóły

Profile piankowe NomaPack jest jedną z wielu części TranSystemu którą możemy zaprezentować. Profile kątowe NomaPack to ekstrudowane polimery występujące w postaci profili do zastosowania w zabezpieczaniu produktów w różnych gałęziach przemysłu .

zobacz szczegóły

EKSPERCI SZACUJĄ, ŻE ok. 70% WSZYSTKICH ŁADUNKÓW JEST ŹLE ZABEZPIECZONYCH !

Zgodnie z prawem bezwładności, jeżeli pojazd poruszający się z prędkością 50 km/h uderzy czołowo w twardą przeszkodę, niezamocowany pojemnik ważący 25 kg przemieści się do przodu z praktycznie niezmniejszoną
prędkością i uderzy kierowcę od tyłu z siłą odpowiadającą przedmiotowi ważącemu 900 kg. Niedopuszczalne jest,
by w samochodzie, przy pokonywaniu zakrętów i innych często niespodziewanych manewrach, przewożony towar przewracał się, zmieniał położenie i tym samym zakłócał ruch pojazdu. Należy zadbać o właściwe jego zabezpie- czenie. Jest to szczególnie ważne w samochodach dostawczych, gdzie pośpiech i konieczność dotrzymania terminów dostawy odsuwa na dalszy plan bezpieczne ułożenie i zabezpieczenie towaru .

TRANSYSTEM JEST SYSTEMEM RAZEM Z NASZĄ WIEDZĄ, DOŚWIADCZENIEM, WYOBRAŻNIA I
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ .

Pracownicy firmy ScanPack w każdym momencie służą pomocą w zabezpieczaniu nawet najtrudniejszych ładunków.