PL | EN

Zabezpieczenia produktów - TRANSYSTEM

Zabezpieczenia produktów - TRANSYSTEM.

OTO KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH POWINNIŚMY STOSOWAĆ TRANSYSTEM

Często w pośpiechu zapominamy o tym, że wysyłany przez nas ładunek powinien być zabezpieczony.
Wypadki z udziałem ciężarówek są coraz częstsze, a prowadzący je kierowcy kilkunastokrotnie częściej narażeni są na utratę zdrowia lub życia niż kierowcy samochodów osobowych. Przyczyną około jednej piątej wypadków z udziałem samochodów ciężarowych jest niewłaściwe zabezpieczenie ładunku.

DO ZABEZPIECZANIA PRODUKTÓW I STABILIZACJI ŁADUNKÓW UŻYWAMY :

Taśmy spinające
taśma spinająca narrostrap

Unikalny splot włókien poliestrowych lokują taśmy poliestrowe tkane w miejscu najbardziej niezawodnych, prostych, bezpiecznych, ekologicznych, uniwersalnych i niedrogich materiałów do pakowania towarów na paletach oraz zabezpieczania bardzo ciężkich ładunków.

zobacz szczegóły
taśma spinająca sekistrap

Dzisiaj, taśma PET rozpoznawana jest jako nowy materiał spinający i stabilizujący ładunek. Wprowadzenie taśm PET do grupy taśm spinających ma na celu wyeliminowanie taśm stalowych.

zobacz szczegóły
taśmy spinające

Przedstawione w tym miejscu taśmy polipropylenowe SEKISTRAP są produktem jednego z największych i najbardziej renomowanego producenta z 30-letnim doświadczeniem w produkcji taśm polipropylenowych - firmy Sekisui Jushi, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na terenie naszego kraju.

zobacz szczegóły
taśma spinająca

Taśmy poliestrowe o włóknach wzdłużnie klejonych należą do starej generacji taśm poliestrowych. Nadal znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach i doskonale radzą sobie z bardzo trudnymi ładunkami w ich stabilizacji.

zobacz szczegóły
Pochłaniacze wilgoci, wskaźniki i detektory
pochłaniacze wilgoci dry pack

Pochłaniacz wilgoci Dri‑Pack jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły
zabezpieczenia produktów

Pochłaniacze wilgoci Silica Gel
należą do grupy chemicznych środków osuszających. Ich główną rolą jest ochrona produktów przed szkodliwym działaniem wilgoci, nie rzadko pojawiającej się w małych i zamkniętych opakowaniach.

zobacz szczegóły
pochłaniacze wilgoci hygro bag

Pochłaniacz wilgoci Hygro Bag jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły
pochłaniacze wilgoci

Wskaźniki wilgoci
Nie tylko pochłanianie wilgoci, ale także jej kontrola wewnątrz opakowania stanowi czynność chroniąca umieszczony w opakowaniu produkt. Dlatego też w ofercie Scan Pack znalazły się również wskaźniki wilgoci.

zobacz szczegóły
Pozostałe zabezpieczenia produktów
worki sztauerskie

Worki powietrzne określane również jako worki sztauerskie w połączeniu z innymi materiałami doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu ładunków zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w stanie nienaruszonym.

zobacz szczegóły
kątowniki tekturowe

Tekturowe kątowniki ochronne
niezbędne są do stabilizacji i zabezpieczenia: ciężkich towarów o ostrych krawędziach, towarów o okrągłych krawędziach, palet z towarem w kartonach, artykułów spożywczych, warzyw i innych produktów.

zobacz szczegóły
folia stretch

Folia Stretch służy do owijania lekkich i średnio ciężkich ładunków na paletach przy pomocy urządzeń ręcznych lub mechanicznych. Prawidłowy dobór rodzaju folii umożliwia opakowanie i zabezpieczenie towaru od kartonów, słoików, butelek, aż po cegłe, kostkę brukową itp.

zobacz szczegóły
profile piankowe

Profile piankowe NomaPack jest jedną z wielu części TranSystemu którą możemy zaprezentować. Profile kątowe NomaPack to ekstrudowane polimery występujące w postaci profili do zastosowania w zabezpieczaniu produktów w różnych gałęziach przemysłu .

zobacz szczegóły

EKSPERCI SZACUJĄ, ŻE ok. 70% WSZYSTKICH ŁADUNKÓW JEST ŹLE ZABEZPIECZONYCH !

Zgodnie z prawem bezwładności, jeżeli pojazd poruszający się z prędkością 50 km/h uderzy czołowo w twardą przeszkodę, niezamocowany pojemnik ważący 25 kg przemieści się do przodu z praktycznie niezmniejszoną
prędkością i uderzy kierowcę od tyłu z siłą odpowiadającą przedmiotowi ważącemu 900 kg. Niedopuszczalne jest, by w samochodzie, przy pokonywaniu zakrętów i innych często niespodziewanych manewrach, przewożony towar przewracał się, zmieniał położenie i tym samym zakłócał ruch pojazdu. Należy zadbać o właściwe jego zabezpie- czenie. Jest to szczególnie ważne w samochodach dostawczych, gdzie pośpiech i konieczność dotrzymania terminów dostawy odsuwa na dalszy plan bezpieczne ułożenie i zabezpieczenie towaru .

TRANSYSTEM JEST SYSTEMEM RAZEM Z NASZĄ WIEDZĄ, DOŚWIADCZENIEM, WYOBRAŹNIĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ .

Pracownicy firmy ScanPack w każdym momencie służą pomocą w zabezpieczaniu nawet najtrudniejszych ładunków.