PL | EN

Kontenerowe pochłaniacze wilgoci - Hygro-Bag

Niezliczona ilość produktów transportowana jest drogą lądową lub morską i to w różnych warunkach atmosferycznych, również takich, które sprzyjają powstawaniu wilgoci. Stąd konieczność stosowania tzw. kontenerowych pochłaniaczy wilgoci.


Hygro - Bag to pochłaniacze specjalnie zaprojektowane do stosowania ich w kontenerach umieszczonych np. w ciężarówkach lub na statkach transportowych. Sprawnie zabezpieczają przewożone towary przed deszczem skroplonej pary wodnej. Działanie pochłaniacza to nawet 45 dni. W tym czasie jest on bowiem w stanie wywiązywać się ze swoich zadań.


POCHŁANIACZE WILGOCI ZAPEWNIAJĄ TRWAŁY I PEWNY SPOSÓB OCHRONY PRODUKTÓW PRZED WILGOCIĄ I KONDENSACJĄ PARY WODNEJ PRZY NIEWIELKICH KOSZTACH.

Seria Hygro – Bag składa się z naturalnych składników dzięki czemu jest nieszkodliwa dla środowiska Ze względu na wysoki poziom adsorpcji wilgoci dochodzący nawet do 60 proc. Hygro – Bag doskonale nadaje się do używania go przy produktach szczególnie wrażliwych na wilgoć i może być wykorzystywany przy transporcie żywności, stali i aluminium, drewna i papieru, odzieży ze skóry, wyrobów tytoniowych, elektroniki.

 

POCHŁANIACZE Hygro-Bag DOSTĘPNE SĄ W NASTĘPUJĄCYCH JEDNOSTKACH:

Waga opakowania 250 gr 500 gr 1000 gr 2000 gr
Ilość w kartonie 96 40 20 10

 

Zobacz inne zabezpieczenia produktów

Pochłaniacz wilgoci Dri‑Pack jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły

Pochłaniacze wilgoci Silica Gel
należą do grupy chemicznych środków osuszających. Ich główną rolą jest ochrona produktów przed szkodliwym działaniem wilgoci, nie rzadko pojawiającej się w małych i zamkniętych opakowaniach.

zobacz szczegóły

Wskaźniki wilgoci
Nie tylko pochłanianie wilgoci, ale także jej kontrola wewnątrz opakowania stanowi czynność chroniąca umieszczony w opakowaniu produkt. Dlatego też w ofercie Scan Pack znalazły się również wskaźniki wilgoci.

zobacz szczegóły

Tekturowe kątowniki ochronne
niezbędne są do stabilizacji i zabezpieczenia: ciężkich towarów o ostrych krawędziach, towarów o okrągłych krawędziach, palet z towarem w kartonach, artykułów spożywczych, warzyw i innych produktów.

zobacz szczegóły