PL | EN
maszyny-spinajace-wiazarki

Maszyna spinająca SQ-800SUS

Maszyna bandują / spinająca SQ-800SUS może pochwalić się wszystkimi zaawansowanymi funkcjami SQ-800, takimi jak automatyczne ładowanie, ponowne podawanie i wyrzucanie pętli, ale dodaje atrakcyjny i praktyczny korpus ze stali nierdzewnej.

Maszyna jest przeznaczona do pakowania mięsa/drobiu lub zastosowań farmaceutycznych/czystych pomieszczeń, gdzie występuje narażenie na wilgoć i/lub ważne jest utrzymanie higieny. W pełni zamknięta szafa ze stali nierdzewnej chroni komponenty przed narażeniem na wilgoć. Spód obudowy jest wzmocniony, aby zapewnić dodatkową ochronę w miejscach, gdzie narażenie na wilgoć jest największe.

Standardowa prędkość wiązania wynosi 54 pasy/min, nawet przy naprężeniu. Maszyna jest gotowa do pracy w mniej niż 25 sekund, przyczyniając się do zwiększenia wydajności linii pakującej.


CHARAKTERYSTYKA MASZYNY SQ-800SUS:

  • Bardzo szybka (54 opasań/min.)

Plik do pobrania: pobierz specyfikację w formacie PDF

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej . Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz podobne maszyny spinające

Maszyna spinająca SQ-800
reprezentuje nową linię maszyn spinających firmy StraPack, z bezszczotkowym silnikiem na prąd stały.

zobacz szczegóły

Maszyna bandująca RQ-7000
jest wysokiej jakości automatem spinającym, przystosowanym do pracy w systemie ciągłym.

zobacz szczegóły

Maszyna z serii RQ-8Y
posiada boczne usytuowanie głowicy zgrzewającej, które jest idealne do pakowania ciężkich brudzących lub pylących produktów.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca RQ-8CR
Niezawodność, cykliczna prędkość, prostota obsługi i niskie koszty eksploatacji maszyn RQ-8 dzisiaj posiada również nowy projekt maszyny RQ-8CR, który przeznaczony jest specjalnie dla przemysłu tekturowego, kartoniarskiego i papierniczego.

zobacz szczegóły