PL | EN

Pochłaniacze wilgoci

POCHŁANIACZE WILGOCI TRANSYSTEM.

POSIADAMY POCHŁANIACZE WILGOCI ZGODNE Z NORMAMI :

 • DIN 55473 - Norma DIN Niemieckiego Instytutu Standaryzacji
 • MIL 3464E - Norma Sił Zbrojnych USA
 • NFH00320 - Norma Francuska

POCHŁANIACZE WILGOCI TRANSYSTEM

stosowane są w celu ochrony produktów w czasie transportu i magazynowania, przed szkodliwym działaniem wilgoci i kondensacji pary wodnej. W warunkach standardowego magazynowania mogą być powszechnie stosowane jako zabezpieczenie jednostkowych artykułów typu odzież, obuwie, wyroby skórzane, elektronika, komputery, papier, itp.

pochłaniacz wilgoci micro-bag
Pochłaniacze wilgoci, wskaźniki i detektory

Pochłaniacz wilgoci Dri‑Pack jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły

Pochłaniacze wilgoci Silica Gel
należą do grupy chemicznych środków osuszających. Ich główną rolą jest ochrona produktów przed szkodliwym działaniem wilgoci, nie rzadko pojawiającej się w małych i zamkniętych opakowaniach.

zobacz szczegóły
pochłaniacze wilgoci

Pochłaniacz wilgoci Hygro Bag jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły

Pochłaniacze wilgoci Scandry Gel - kontenerowy pochłaniacz wilgoci. Wilgoć może powodować różnego rodzaju zepsucie towarów przesyłanych w metalowych kontenerach. Duża ilość pary wodnej może dostać się do kontenera z zewnątrz podczas transportu drogą morską lub podczas przechowywania w terminalu portowym.

zobacz szczegóły
wskaźniki wilgoci

Wskaźniki wilgoci
Nie tylko pochłanianie wilgoci, ale także jej kontrola wewnątrz opakowania stanowi czynność chroniąca umieszczony w opakowaniu produkt. Dlatego też w ofercie Scan Pack znalazły się również wskaźniki wilgoci.

zobacz szczegóły

Pochłaniacze wilgoci TranSystem skutecznie zabezpieczą Twoje produty przed wilgocią , kondensacją pary wodnej objawiającej się brudnym nalotem, skorodowaniem. pleśnieniem, przykrym zapachem przy stosunkowo niewielkich kosztach.

ZASTOSOWANIE POCHŁANIACZY JEST WIELOKROTNIE TAŃSZE NIŻ WYSOKOŚĆ STRAT SPOWODOWANYCH DESTRUKCYJNYM DZIAŁANIEM WILGOCI.

SZCZEGÓLNE WŁAŚCIWOŚCI POCHŁANIACZY

zapewniają skuteczną ochronę wrażliwych na wilgoć towarów w czasie różnych form transportu, składowania i przepakowywania produktów. Odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią wymagają produkty z każdej gałęzi przemysłu. Zawartość pochłaniacza wilgoci to mieszanki specjalnych materiałów (naturalna glina aktywowana, silikażel, silikażel zabarwiony indykatorem lub sita molekularne) umieszczonych w torebkach, których struktura pozwala na swobodne przenikanie-wchłanianie przez nie wilgoci, lecz nie wydostawanie się jej na zewnątrz. Podwyższona wytrzymałość opakowania w połączeniu z szybką adsorpcją wilgoci stanowią doskonałe rozwiązanie dla ochrony wszystkich produktów. Surowce przeznaczone do produkcji pochłaniaczy są testowane w laboratoriach zanim trafią w Państwa ręce.

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ POCHŁANIACZY WILGOCI :

 • wyroby farmaceutyczne i chemiczne (leki, proszki),
 • narzędzia, kable,
 • maszyny i urządzenia,
 • elektronika przemysłowa i użytkowa
 • wyroby hutnicze, metalowe,
 • wyroby drewniane (meble, płyty meblowe, sklejki),
 • artykuły papiernicze, tektura,
 • artykuły szklane (butelki, szyby, słoiki)
 • artykuły spożywcze (kawa, herbata, cukier, mleko w proszku, słodycze, owoce)
 • artykuły rolne ( nasiona, zboża, susz ),
 • materiały syntetyczne, odzież, bawełna ,

W zależności od rodzaju produktu, który ma być chroniony pomagamy dobrać odpowiedni materiał i rodzaj pochłaniacza. Posiadamy bardzo szeroki asortyment pochłaniaczy wilgoci, który zawsze pozwala znaleźć najbardziej efektywne rozwiązanie.

ILE POCHŁANIACZY POTRZEBUJESZ DLA ZABEZPIECZENIA SWOICH PRODUKTÓW ?

Nasi specjaliści posiadający duże doświadczenie w zakresie stosowania pochłaniaczy wilgoci zawsze udzielą dodatkowych informacji, doradzą jak zastosowac pochłaniacze wilgoci i przedstawią kalkulację stosowania. W tym celu prosimy skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej.

 

pochłaniacze wilgoci - ESD pochłaniacze wilgoci w opakowaniu TYVEK