PL | EN
maszyny-spinajace-wiazarki

Maszyna spinająca RQ-7000M

Maszyna spinająca / bandująca StraPack RQ-7000M może pochwalić się zaawansowaną, szybką głowicą zgrzewającą RQ7000, trwałością AQ-7M dla środowisk obciążonych wilgocią oraz większością funkcji najlepiej sprzedającej się maszyny automatycznej, RQ-8, takich jak samozaładowcza taśma, ponowne podawanie i wyrzucanie pętli. RQ7000M jest w stanie wykonać 50 opasań taśmą na minutę (1,2 sekundy na cykl), co jest czyni ją jednym z najszybszych urządzeń tego typu. Trwale smarowane mechanizmy, konstrukcja z uszczelnieniem bocznym i części korpusu wykonane ze stali nierdzewnej sprawiają, że RQ7000M jest idealną maszyną do pracy w trudnych warunkach. Dostępne są w pełni automatyczne konfiguracje.

RQ-7000M to samodzielna automatyczna wiązarka, idealna do środowisk przetwórstwa mięsa, drobiu i owoców morza oraz innych produktów obciążonych wilgocią, bezkorozyjna automatyczna wiązarka StraPack RQ7000M jest wykonana ze stali nierdzewnej i wodoodpornych materiałów.

W pełni zamknięta obudowa chroni komponenty przed wodą i rozpryskami, a spód obudowy jest wzmocniony, aby zapewnić dodatkową ochronę. Wewnętrzna lampa grzewcza pomaga w odparowywaniu wilgoci. Głowica zgrzewająca jest zamontowana z boku, aby chronić ją przed wilgocią i pozostałościami.

Producentem urządzenia jest japońska firma STRAPACK. Gwarantuje to wykonanie maszyny z najwyższej jakości elementów i podzespołów.

Podstawowe cechy maszyny RQ 7000M:

  • Wysoka szybkość spinania (do 50 spięć na min.) bez utraty jakości naciągu taśmy,
  • Wysokość stołu rolkowego regulowana w 3 pozycjach (620 mm, 640 mm, 660 mm),
  • Wymiary ramy: 700 x 650 mm
  • Automatyczne ładowanie taśmy,
  • Gotowość do pracy w mniej niż 20 sekund
  • Nowoczesna konstrukcja ramy zapewniająca precyzyjne prowadzenie taśmy i redukuje jej straty,
  • Wysoka jakość zastosowanych materiałów.

STANDARDOWE PARAMETRY MASZYNY :

Dane techniczne
maszyny
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Waga maszyny
1280 mm 1772 mm 664 mm 220 kg
Wysokość stołu 624, 642, 664 mm
Rozmiar paczki max Szer. 680 x Wys.500 mm
min Szer. 30 x Wys. 80 mm
Sposób łączenia / Taśma zgrzewanie / polipropylen
Szerokość taśmy 5, 6, 9, 12 mm
Siła naciągu taśmy 690 N (70 kg)
Zasilanie maszyny 200-240, 380-480 V 3 Phase 50 / 60 Hz, 0.69 KVA

Wybierając urządzenia pakujące StraPack otrzymają Państwo również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej. Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

StraPack RQ 7000M
Zobacz podobne maszyny spinające

Maszyna spinająca SQ-800
reprezentuje nową linię maszyn spinających firmy StraPack, z bezszczotkowym silnikiem na prąd stały.

zobacz szczegóły

Maszyna z serii RQ-8Y
posiada boczne usytuowanie głowicy zgrzewającej, które jest idealne do pakowania ciężkich brudzących lub pylących produktów.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca RQ-8CR
Niezawodność, cykliczna prędkość, prostota obsługi i niskie koszty eksploatacji maszyn RQ-8 dzisiaj posiada również nowy projekt maszyny RQ-8CR, który przeznaczony jest specjalnie dla przemysłu tekturowego, kartoniarskiego i papierniczego.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca RQ-8
jako jedyna na świecie posiada dublowane obwody sterujące i system monitoringu pracy.

zobacz szczegóły