PL | EN

Serwis Maszyn Pakujących

SERWIS SCANPACK - MASZYNY PAKUJĄCE, ZGRZEWARKI DO FOLII, NAPINACZE ORT i BXT

JAKOŚĆ i DOŚWIADCZENIE DZIAŁU SERWISOWEGO.
Zlecenie serwisowe do Scanpack to bardzo prosta czynność, bowiem wystarczy zadzwonić lub napisać emaila i pracownik z działu serwisu przyjmie zgłoszenie usterki, ewentualnie udzieli porady telefonicznej jak ją usunąć.

Dla wszystkich dostarczanych przez Nas urządzeń zgodnie z warunkami gwarancji zapewniamy bezpłatny serwis gwarancyjny i oczywiście płatny po jej zakończeniu.Dla bardzo wymagających lub przezornych użytkowników za dodatkową opłatą możemy wydłużyć okres gwarancji ponad 12 miesięcy. Okres dodatkowego terminu gwarancji ustalamy indywidualnie z użytkownikeim. Naszym klientom proponujemy również okresowe przeglądy techniczne maszyn. Dostarczamy części zamienne do wszystkich urządzeń, które są w Naszej ofercie jak i do maszyn, kórych nie dostarczyliśmy do użytkownika. Scanpack posiada bardzo profesjonalny serwis z długoletnim stażem pracy w braży maszyn pakujących.

Naprawy maszyn wykonujemy w bardzo konkurencyjnych cenach.

SERWIS MASZYN SPINAJĄCYCH-WIĄZAREK STRAPACK - ScanPack jest najdłużej działającym w Polsce dystrybutorem maszyn spinających Strapack i oczywiście świadczy dla tych maszyn profesjonalny serwis techniczny. W Polsce w naprawie maszyn spinających Strapack posiadamy największe doświadczenie, ponieważ w tym zakresie działamy ponad 20 lat. Naprawy możemy dokonywać u klienta lub po przesłaniu uszkodzonej maszyny w Naszym serwisie. Naprawiamy wszystkie maszyny oferowane przez firmę Strapack, również te które użytkownik kupił gdzieś w świecie. Scanpack ma bezpośredni dostęp do oryginalnych części zamiennych. W zakresie naprawy maszyn Strapack nie stosujemy tzw. zamienników części oryginalnych.

SERWIS NAPINACZY AKUMULATOROWYCH ORGAPACK ORT, SIGNODE BXT - nie jest prawdą, że tego typu urządzenia można naprawić tylko w tzw. autoryzowanym serwisie. Scanpack oferuje profesjonalny serwis dla prawie wszystkich urządzeń ręcznych i akumulatorowych dostępnych obecnie na polskim rynku. Części zamienne tzw. oryginalne używane do naprawy urządzeń pochodzą od europejskich producentów dzialających w zakresie zarządzania jakością ISO i wykonywane są zgodnie z dyrektywami CE.

SERWIS ZGRZEWAREK DO FOLII SMS i TS: użytkownicy mogą naprawiać w Naszym serwisie wszystkie zakupione w Scanpack zgrzewarki do folii - SMS Super Magnet Sealer 350/500/700/1000/1200, tzw. zgrzewarki stołowe TS, zgrzewarki ramowe BP, automatyczne zgrzewarki AVM.

SERWIS MASZYN PAKUJĄCYCH AVC: serwis automatycznych maszyn i linii pakujących.

SERWIS MASZYN PAKUJĄCYCH SMIPACK - włoskie maszyny do obkurczania produktów w folię termokurczlwą