PL | EN

Napinacz ORGAPACK OR‑T 250

Napinacz ORGAPACK OR‑T 250 to wysokiej jakości urządzenie spinające, zaprojektowane do ładunków które wymagają mocnego bandowania. Napinacz pracuje z taśmami o szerokości 12-16mm. Siła naciągu taśmy od 400 do 2600N. Taśma umieszczana jest w napinaczu i automatycznie napinana, zgrzewana poprzez tarcie i następnie odcinana. Ekonomiczne urządzenie z wysokimi osiągami i niskimi kosztami eksploatacji. Napinacz ORT-250 standardowo zasilany jest baterią litowo-jonową 14,4V, opcjonalnie może być zasilany napięciem 230V. Waga urządzenia 3,5 kg i jego ergonomiczność umozliwia sprawne i szybkie spinanie nawet dużej ilości ładunków. Ładowanie baterii trawa 30min, na jednym ładowaniu dla standardowych ustawień siły naciągu taśmy można uzyskać do 550 cykli.

Zobacz inne Napinacze ORGAPACK

Napinacz ORGAPACK OR‑T 450
Napinacz Orgapack OR‑T 450 to ręczne akumulatorowe narzędzie do spinania taśmą polipropylenową i poliestrową.

zobacz szczegóły

Napinacz ORGAPACK OR‑T 260
Napinacz Orgapack OR‑T 260 cechuje wysoka niezawodność, ergonomia i sprawdzona jakość w zastosowaniach przemysłowych.

zobacz szczegóły

Napinacz ORGAPACK OR‑T 130
Napinacz Orgapack OR‑T 130 jest produktem ewolucyjnego rozwoju modelu OR-T 120. Ręczne narzędzie akumulatorowe do spinania taśmą polipropylenową i poliestrową umożliwia spinanie za jednym naciśnięciem przycisku.

zobacz szczegóły

Napinacz ORGAPACK OR‑T 50
Napinacz Orgapack OR‑T 50 jest odpowiedni do lekkich i średnio ciężkich paczek-ładunków, ale także do wszystkich zastosowań w których operator chce określić wrażliwą dla taśmy i ładunku siłę naciągu.

zobacz szczegóły

Napinacz ORGAPACK OR‑T 400
Napinacz Orgapack OR‑T 450 to ręczne akumulatorowe narzędzie do spinania taśmą polipropylenową i poliestrową.

zobacz szczegóły