PL | EN

Maszyny spinające serii SQ

StraPack to przedsiębiorstwo o innowacyjnym podejściu, specjalizujące się w produkcji maszyn do spinania taśmami z tworzyw sztucznych. Oferta obejmuje rozwiązania systemowe dostosowane do różnorodnych potrzeb związanych z opasywaniem i pakowaniem. Wszystkie prezentowane maszyny spinające są dostępne do indywidualnej konfiguracji, aby sprostać specyficznym wymaganiom Twojej firmy. Scanpack Sp.J. jako oficjalny dystrybutor zaprasza do zapoznania się z asortymentem maszyn spinających, w tym najnowszą maszyną SQ-800.

SQ-800 STRAPACK to najnowsza linia maszyn spinających z bezszczotkowymi silnikami prądu stałego. Najnowsza seria maszyn SQ-800 oferuje większą wydajność i oszczędność kosztów, zapewnia niezawodność legendarnych maszyn RQ-8x. Poniżej przedstawiamy ofertę wiązarek serii SQ-800.

Maszyna spinająca SQ-800
reprezentuje nową linię maszyn spinających firmy StraPack, z bezszczotkowym silnikiem na prąd stały.

zobacz szczegóły

Maszyna spinająca SQ-800S
z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego do małych pakietów oferuje wszystkie zaawansowane funkcje SQ-800.

zobacz szczegóły

Maszyna spinająca SQ-800SUS
SQ-800SUS oferuje wszystkie zaawansowane funkcje SQ-800, takie jak samozaładunek, ponowne ładowanie i wysuwanie pętli.

zobacz szczegóły

Maszyna spinająca SQ-800Y
jest idealnym rozwiązaniem do pakowania ciężkich produktów. Maszyna jest gotowa do pracy w mniej niż 25 sekund, co przyczynia się do zwiększenia wydajności linii pakowania.

zobacz szczegóły
Automatyczne Maszyny Pakujące

Maszyny bandujące / spinające Strapack serii AQ-7
to perfekcyjne i niezawodne urządzenia do opasywania taśmą o szerokości 5 i 6 mm. Dla tak wąskiej taśmy skonstruowano nową ramę, która zapewnia precyzyjne prowadzenie, niezawodność pracy redukując straty używanej taśmy. W maszynach serii AQ-7 zastosowano również innowacyjny system uciągu taśmy.

zobacz szczegóły

Maszyny spinające Strapack serii F
to najszybsze na świecie ramowe maszyny spinające. Mogą pracować z prędkością do 80 spięć na minutę, bez utraty siły uciągu. Maszyny wyposażono w bezpośredni, bezpaskowy napęd silnikiem prądu stałego, a także w programowalny panel sterujący. Maszyny posiadają funkcję automatycznego ładowania taśmy w ramę oraz do magazynka.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca do spinania automatycznego serii JK-5
to nowy ekonomiczny standard. Niska cena tego urządzenia - o japońskiej jakości - śmiało konkuruje z maszynami tajwańskimi. Automat JK-5 wyposażony jest w funkcję re-feed, która do tej pory dostępna była tylko w modelach wyższej klasy.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca RQ-8CR
Niezawodność, cykliczna prędkość, prostota obsługi i niskie koszty eksploatacji maszyn RQ-8 dzisiaj posiada również nowy projekt maszyny RQ-8CR, który przeznaczony jest specjalnie dla przemysłu tekturowego, kartoniarskiego i papierniczego.

zobacz szczegóły