PL | EN

Taśmy spinające

TAŚMY POLIPROPYLENOWE SEKISTRAP, POLIESTROWE NARROSTRAP i SEKIPET

W tym dziale przedstawiamy taśmy spinające (taśmy bandujące) polipropylenowe i poliestrowe. Wszystkie taśmy pochodzą od producentów działających w zakresie zarządzania jakością ISO. Każda z wymienionych niżej taśm posiada specyficzne dla siebie właściwości i miejsce w zastosowaniu, a zmienianie tych miejsc jest błędem doprowadzającym niekiedy do bardzo dużych strat w uszkodzeniach towaru lub nadmiernych kosztów. Różnorodność towarów, warunków i linii technologicznych wymaga indywidualnego podejścia do zastosowania odpowiedniego rodzaju taśmy. Możemy śmiało powiedzieć, że o taśmach wiemy dużo i wiemy jaką taśmę w odpowiednich sytuacjach zastosować w taki sposób, aby była odpowiednia pod względem ekonomicznym, odporna na warunki zewnętrzne i wytrzymała na siły zrywające.

W naszej ofercie nie ma taśm stalowych. Taśmy stalowe to przestarzały i nieekonomiczny system spinania ładunków. System ten wymaga bardzo skomplikowanych, drogich w zakupie i eksploatacji narzędzi. Ponadto stosowanie taśm stalowych sprawia dużo kłopotów w zakresie BHP.

Do tak szerokiej oferty taśm spinających oferujemy Państwu również nasze doświadczenie. Pracownicy firmy ScanPack służą w każdym momencie pomocą w spinaniu nawet najtrudniejszych ładunków.

 

Taśmy spinające

Unikalny splot włókien poliestrowych lokują taśmy poliestrowe tkane w miejscu najbardziej niezawodnych, prostych, bezpiecznych, ekologicznych, uniwersalnych i niedrogich materiałów do pakowania towarów na paletach oraz zabezpieczania bardzo ciężkich ładunków.

zobacz szczegóły

Dzisiaj, taśma PET rozpoznawana jest jako nowy materiał spinający i stabilizujący ładunek. Wprowadzenie taśm PET do grupy taśm spinających ma na celu wyeliminowanie taśm stalowych.

zobacz szczegóły

Przedstawione w tym miejscu taśmy polipropylenowe SEKISTRAP są produktem jednego z największych i najbardziej renomowanego producenta z 30-letnim doświadczeniem w produkcji taśm polipropylenowych - firmy Sekisui Jushi, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na terenie naszego kraju.

zobacz szczegóły

Taśmy poliestrowe o włóknach wzdłużnie klejonych należą do starej generacji taśm poliestrowych. Nadal znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach i doskonale radzą sobie z bardzo trudnymi ładunkami w ich stabilizacji.

zobacz szczegóły

Oferujemy Państwu mocne i ekonomiczne taśmy do banderolowania. Taśmy wykonane z białgego lub szarego papieru (szer. 30 mm x dł. 190m, gr. 80µ) lub z folii (szer. 30 mm x dł. 200-370m, gr. 60-110µ) doskonale sprawdzą się przy pakowaniu delikatnych produktów.

zobacz szczegóły