PL | EN

Zapinki, stojaki, odwijacze do taśm polipropylenowych i poliestrowych

ZAPINKI DO ŁĄCZENIA TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH:

1. Zapinki plastikowe - służą do łączenia lekkich paczek. Wytrzymałość na zerwanie takiej zapinki nie przekracza 50kg.
2. Zapinki druciane - bardzo mocne, wykonane są z specjalnego stopu stali i odpowiednio wyprofilowane tak, aby podczas spinania dokonywało się samozaciskanie zapinki,
3. Zapinki metalowe, zagniatane - wykonane z odpowiednio twardej i grubej blachy. Od wewnątrz zapinka posiada bardzo ostre " zęby ", które wykonane są w celu uniemożliwienia wysuwania się taśmy z zapinki. Na rynku jest bardzo dużo zapinek metalowych, które nie spełniają w sposób właściwy swojego zadania, a mianowicie naciągnięta taśma bardzo łatwo wysuwa się z zaciśniętej zapinki.

STOJAKI - ODWIJACZE DO TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH:

Odwijacze ułatwiają poruszanie się z sprzętem do zabezpieczania ładunków, a także przyczyniają się do ekonomicznego wykorzystania taśm spinających.

W naszej ofercie znajdują się stojaki, odwijacze do taśm polipropylenowych, poliestrowych tkanych oraz PET.

  • AT/STD - odwijacz do taśmy poliestrowej tkanej,
  • H91 - odwijacz do taśmy poliestrowej tkanej,
  • H-83E - odwijacz do taśmy polipropylenowej (tubus 200 i 280mm),
  • H-83 - odwijacz jezdny do taśmy polipropylenowej (tubus 200 i 280mm),
  • H-84 - odwijacz jezdny do taśmy polipropylenowej poliestrowej twardej i stalowej (tubus 406mm)
  • T-8300 - odwijacz do taśm kompozytowych (tubus 200mm)

 

scanpack odwijacz do taśm
scanpack odwijacz taśm
Taśmy spinające
taśmy spinające

Unikalny splot włókien poliestrowych lokują taśmy poliestrowe tkane w miejscu najbardziej niezawodnych, prostych, bezpiecznych, ekologicznych, uniwersalnych i niedrogich materiałów do pakowania towarów na paletach oraz zabezpieczania bardzo ciężkich ładunków.

zobacz szczegóły
taśmy do banderolowania

Oferujemy Państwu mocne i ekonomiczne taśmy do banderolowania. Taśmy wykonane z białgego lub szarego papieru (szer. 30 mm x dł. 190m, gr. 80µ) lub z folii (szer. 30 mm x dł. 200-370m, gr. 60-110µ) doskonale sprawdzą się przy pakowaniu delikatnych produktów.

zobacz szczegóły
taśmy spinające

Dzisiaj, taśma PET rozpoznawana jest jako nowy materiał spinający i stabilizujący ładunek. Wprowadzenie taśm PET do grupy taśm spinających ma na celu wyeliminowanie taśm stalowych.

zobacz szczegóły
taśmy do spinania

Przedstawione w tym miejscu taśmy polipropylenowe SEKISTRAP są produktem jednego z największych i najbardziej renomowanego producenta z 30-letnim doświadczeniem w produkcji taśm polipropylenowych - firmy Sekisui Jushi, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na terenie naszego kraju.

zobacz szczegóły
taśmy spinające

Taśmy poliestrowe o włóknach wzdłużnie klejonych należą do starej generacji taśm poliestrowych. Nadal znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach i doskonale radzą sobie z bardzo trudnymi ładunkami w ich stabilizacji.

zobacz szczegóły