PL | EN

Worki powietrzne - sztauerskie

WORKI SZTAUERSKIE TO 100 % STABILIZACJI I BEZPIECZEŃSTWA

Worki powietrzne określane również jako worki sztauerskie w połączeniu z innymi materiałami doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu ładunków zapewniając dużą stabilizację, bezpieczeństwo i pewność , że ładunek dojedzie do odbiorcy w stanie nienaruszonym. Podczas transportu ładunek może przesunąć się w następstwie czego ulegnie uszkodzeniu lub spowoduje niestabilność całego samochodu. Posiadamy rozwiązanie zapobiegające uszkodzeniom i przesuwaniu się ładunków podczas transportu.

Poduszki powietrzne zaprojektowane są tak, aby mogły skutecznie przejąć siły zewnętrzne dochodzące czasami do kilku ton podczas przesunięcia ładunku. Wykonane są z specjalnego wzmocnionego papieru typu Kraft i worka polietylenowego.

CZAS WYKONANIA ZABEZPIECZENIA ŁADUNKU JEST BARDZO KRÓTKI

W porównaniu z przybijaniem palet do podłogi kontenera, stosowania przegród za pomocą palet lub innymi " oryginalnymi " sposobami oszczędzają czas i pieniądze przy załadunku i rozładunku towarów. Zmniejszenie strat spowodowanych użyciem worków jest znacznie większe niż koszty ich zastosowania.

MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA DLA KAŻDEGO ŚRODKA TRANSPORTU I TOWARU

Z praktyki wynika, że każdy ładunek można umocować za pomocą poduszek ładunkowych. Rodzaj zastosowania poduszki omawiamy najchętniej wraz z Państwem. Dzięki Państwa wymaganiom i naszemu doświadczeniu można optymalnie umocować każdy ładunek.

Oto przykłady zastosowania w różnych rodzajach transportu

  • transport w kontenerach
  • transport samochodowy
  • transport statkami - chłodniami
  • transport kolejowy

ZALETY I KORZYŚCI Z STOSOWANIA PODUSZEK ŁADUNKOWYCH:

  • worki sztauerskie dopasowują się do kształtu przewożonego towaru - dzięki temu worek powietrzny przejmuje dużą ilość wstrząsów i wibracji jakie powstają podczas transportu,
  • wypełnia pustą przestrzeń między paletami - zapobiega to przemieszczaniu się i uszkodzeniu transportowanego ładunku, szybkie i łatwe ułożenie worka i napełnienie sprężonym powietrzem - oszczędność czasu przy załadunku i rozładunku towaru w porównaniu z innymi zabezpieczeniami,
  • możliwość wielokrotnego użycia i 100 % recycling'u to oszczędność i ekologia - wielokrotne użycie zmniejsza emisję odpadów do środowiska i zmniejsza wydatki związane z zakupem materiałów typu: taśmy, folie, kątowniki, zapinki itp. W idealnych przypadkach mogą całkowicie wyeliminować droższe sposoby zabezpieczenia ładunków.uniwersalne zastosowanie - są idealne do każdego ładunku i warunków transportu, wyłączając naczepy z plandeką,
  • rabat w ubezpieczeniu towaru - niektóre firmy ubezpieczeniowe stosują rabaty w ubezpieczeniu Twojego towaru za stosowanie poduszek powietrznych.
Zobacz inne zabezpieczenia produktów

Pochłaniacz wilgoci Dri‑Pack jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły

Pochłaniacze wilgoci Silica Gel
należą do grupy chemicznych środków osuszających. Ich główną rolą jest ochrona produktów przed szkodliwym działaniem wilgoci, nie rzadko pojawiającej się w małych i zamkniętych opakowaniach.

zobacz szczegóły

Pochłaniacz wilgoci Hygro Bag jest bardzo higroskopijną substancją, która powoduje lub podtrzymuje stan suchości (odwodnienie) w swoim lokalnym otoczeniu w szczelnie zamkniętym opakowaniu zbiorczym lub jednostkowym.

zobacz szczegóły

Wskaźniki wilgoci
Nie tylko pochłanianie wilgoci, ale także jej kontrola wewnątrz opakowania stanowi czynność chroniąca umieszczony w opakowaniu produkt. Dlatego też w ofercie Scan Pack znalazły się również wskaźniki wilgoci.

zobacz szczegóły

Tekturowe kątowniki ochronne
niezbędne są do stabilizacji i zabezpieczenia: ciężkich towarów o ostrych krawędziach, towarów o okrągłych krawędziach, palet z towarem w kartonach, artykułów spożywczych, warzyw i innych produktów.

zobacz szczegóły

Folia Stretch służy do owijania lekkich i średnio ciężkich ładunków na paletach przy pomocy urządzeń ręcznych lub mechanicznych. Prawidłowy dobór rodzaju folii umożliwia opakowanie i zabezpieczenie towaru od kartonów, słoików, butelek, aż po cegłe, kostkę brukową itp.

zobacz szczegóły

Profile piankowe NomaPack jest jedną z wielu części TranSystemu którą możemy zaprezentować. Profile kątowe NomaPack to ekstrudowane polimery występujące w postaci profili do zastosowania w zabezpieczaniu produktów w różnych gałęziach przemysłu .

zobacz szczegóły