PL | EN

Maszyna spinająca F-18 / F-18FB

Maszyna spinająca-wiązarka F-18 jest konstrukcją stworzoną na bazie długiego doświadczenia i budowania maszyn spinajacych takich jak RQ-8, RQ-7000, RQ-8000. Obecnie maszyna F-18 i F-18FB jest najlepszym i najszybszym urządzeniem na świecie do spinania produktów taśmą polipropylenową jakie kiedykolwiek zostało wyprodukowane. W porównaniu do poprzednich maszyn to prawdziwie innowacyjny projekt wiązarki. Kolejny raz Strapack jest inspiracją do naśladowania przez inne firmy produkujące maszyny spinające. Maszyna F-18 i F-18FB w bardzo krótkim czasie na światowym rynku uzyskała reputację najbardziej niezawodnej i innowacyjnej maszyny spinającej wszechstronnego zastosowania.

Nowoczesne rozwiązania zapewniają łatwe ładowanie taśmy z funkcją re-feed, ponowny załadunek i automatyczne jej wyciąganie nie stanowi żadnego problemu dla osób mało doświadczonych. Zmniejszony wymiar głowicy zgrzewającej taśmę umożliwia pakowanie bardzo małych paczek o wymiarach: szerokość 100mm x wysokość 50mm długość 150mm. Maszyna w wykonaniu standardowym posiada regulowaną wysokość blatu roboczego, licznik cykli, usuwania końca taśmy po zakończeniu taśmy na rolce. W porównaniu do innych dostępnych maszyn na rynku posiada najniższe koszty eksploatacji serwisowej i zużycia energii elektrycznej. Dostępność szerokiej gamy opcji umożliwiających konfigurację i programowalny panel sterujący maszyny dla własnych potrzeb czyni z F-18 i F-18FB urządzenie niespotykane do tej pory na światowym rynku. Solidna konstrukcja, najszybsza na świecie bo aż 80 cykli na minutę, łatwa w obsłudze, dostęp do toru prowadzenia taśmy bez śrubokręta lub innych narzędzi, całkowite wyeliminowanie pasków napędowych (napęd DC), nowoczesny projekt i niskie koszty eksploatacji plasują F-18 i F-18FB na najwyższym poziomie najbardziej efektywnych i innowacyjnych maszyn spinających dostępnych w dzisiejszych czasach na świecie.


CHARAKTERYSTYKA MASZYNY SPINAJACEJ WIĄZARKA F-18 :

 • Bardzo szybka (80 opasań/min.)
 • Wyposażona w mechanizmy samokorygujące
 • Płynna, elektronicznie sterowana regulacja naciągu taśmy w zakresie do 80 kg
 • Automatyczne wyrzucanie opasek taśmy w przypadku dokonania cyklu opasania bez paczki
 • Funkcja Re-feed - wyrzucenie taśmy w przypadku jej zablokowania
 • Nowoczesny system wprowadzania taśmy umożliwiający prostą i w pełni zautomatyzowaną wymianę taśmy
 • W przypadku zakończenia taśmy rolce maszyna automatycznie usuwa pozostałą część
 • Samodiagnostyka. Programowalny mikroprocesor stale monitorujący najważniejsze funkcje maszyny. Każde zakłócenie pracy maszyny jest momentalnie wyświetlane na wyświetlaczu
 • Automatyczny stop maszyny przy końcu taśmy
 • Nowa konstrukcja ramy zapewnia precyzyjne prowadzenie taśmy i redukuje jej straty
 • Szybkonagrzewająca się grzałka (gotowość do pracy po 25 s)
 • Zaopatrzona w kółka obudowa ułatwia manewrowanie maszyną

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej . Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz podobne maszyny spinające

Maszyna spinająca F-15
Wykorzystując nową technologię głowicy uszczelniającej maszyna bandująca F-15 pozwala na szersze zastosowanie paska bez straty prędkości. Jest ekonomiczną i opłacalną inwestycją.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca do spinania automatycznego serii JK-5
to nowy ekonomiczny standard. Niska cena tego urządzenia - o japońskiej jakości - śmiało konkuruje z maszynami tajwańskimi. Automat JK-5 wyposażony jest w funkcję re-feed, która do tej pory dostępna była tylko w modelach wyższej klasy.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca do spinania automatycznego serii JK-5
to nowy ekonomiczny standard. Niska cena tego urządzenia - o japońskiej jakości - śmiało konkuruje z maszynami tajwańskimi. Automat JK-5 wyposażony jest w funkcję re-feed, która do tej pory dostępna była tylko w modelach wyższej klasy.

zobacz szczegóły

Maszyna bandująca AQ-7M
W środowisku zwiększonego zawilgocenia, a takim jest produkcja wyrobów drobiarskich, mięsnych i rybnych antykorozyjna budowa maszyny pakującej AQ-7M jest najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie części w AQ-7M wykonane są z materiałów odpornych na działanie wilgoci i wody.

zobacz szczegóły