PL | EN

Maszyna spinająca SQ-800

Przedstawiamy maszynę spinającą SQ-800, reprezentującą nową linię maszyn spinających firmy StraPack, z bezszczotkowym silnikiem na prąd stały. Maszyna spinająca SQ-800 zapewnia lepszą efektywność bez pogorszenia niezawodności legendarnego modelu RQ-8x.

Najważniejsze cechy maszyny SQ-800:

 • Prędkość spinania
  Standardowa prędkość spinania wynosi 1,1 na sekundę = 55 opasań / min, nawet w przypadku stosowania dużego naciągu taśmy. Urządzenie jest gotowe do pracy w mniej niż 25 sekund, co również przyczynia się do zwiększenia efektywności linii pakującej.
 • Mniej ruchomych części i samosmarująca konstrukcja
  Użycie silnika na prąd stały dla wałka rozrządu powoduje, że niepotrzebne są sprzęgło, hamulec, pasek klinowy (typu A), rolka FR, napędzany mikro pas klinowy i system powrotu naciągu taśmy. Oznacza to mniej części ruchomych i mniejsze koszty utrzymania. Samosmarująca konstrukcja zmniejsza również zużycie i zwiększa żywotność urządzenia.
 • Mniejsze pylenie
  Przy standardowej prędkości silnik prądu stałego pozwala na pracę rolek tylko podczas podawania i odwracania kierunku taśmy. To zmniejsza ilość pyłu z taśmy redukując gromadzenie się pyłu i zanieczyszczeń.
 • SQ-800 oferuje różne tryby spinania, które można dobrać w zależności od zastosowań. Szeroki zakres naciągów taśmy ustawiamy za pomocą cyfrowo sterowanej tarczy. Maksymalny naciąg to 450 N (46 kG). W przeciwieństwie do wielu innych maszyn na rynku, poziom naciągu nie wpływa na prędkość cyklu.
 • Cicha
  Redukcja hałasu w trybie gotowości zmniejsza nadmierny hałas w miejscu pracy.
 • Korzyści przy standardowej pracy urządzenia
  Regulowana wysokość stołu dla łatwej integracji Drążek do sterowania nogą umożliwia obsługę bez użycia rąk Licznik cyklów Automatyczny wyrzut końcówki taśmy
 • Inne funkcje
  Funkcja łatwego ładowania taśmy z systemem, który automatycznie ponownie podaje taśmę i zapobiega jej zaklinowaniu

Plik do pobrania: pobierz specyfikację w formacie PDF


STANDARDOWE PARAMETRY MASZYNY :

Dane techniczne
maszyny
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Waga maszyny
1254 mm 1403-1508 mm 609 mm 149 kg
Wysokość stołu 794-899 mm
Rozmiar paczki max Szer. 620 x Wys.480 mm
min Szer. 80 x Wys. 30 mm
Sposób łączenia / Taśma zgrzewanie / polipropylen
Szerokość taśmy 5, 6, 9, 12, 15.5 mm / 0.4-0.7
Siła naciągu taśmy 450 N (46 kgf)
Zasilanie maszyny 100, 120, 220, 230, 240V Single phase 50/60Hz 0.74kVA

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej . Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .