Taśmy , Maszyny , Opakowania Mapa serwisu - Napinacze Paskowacze, Taśmy Kontakt - Napinacze Paskowacze, Taśmy Poleć znajomemu
napinacze, paskowacze

TRANSYSTEM » AKCESORIA DO SPINANIA TAŚM » NAPINACZE ORGAPACK » ODWIJACZE i ZAPINKI


NAPINACZE ORGAPACK ORT - MARKOWE PASKOWACZE I INNE AKCESORIA DO TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH :

Narzędzia do spinania to niezbędny element dla uzyskania skutecznego i szybkiego pakowania ładunków. Na rynku jest bardzo dużo narzędzi, ale tylko niektóre działają szybko i beazwaryjnie nie powodując przestojów w produkcji.


NAPINACZE ELEKTRYCZNE-BATERYJNE DO TAŚM POLIESTROWYCH I POLIPROPYLENOWYCH:


Aby uzyskać najbardziej ekonomiczne łączenie taśm poliestrowych SEKIPET i taśm polipropylenowych SEKISTRAP należy stosować napinacze umożliwiające ich zgrzewanie.


Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę wybranych niezbędnych narzędzi do automatycznego naciągania
taśm poliestrowych i polipropylenowych i łączenia taśm za pomocą zgrzewania :

NAPINACZ OR-T 400 PP,PET

Napinacz ORGAPACK OR-T 400 zasilany jest baterią i osiąga maksymalną siłę naciągu taśmy 4000 N, co czyni go idealnym urządzeniem dla użytkowników produkujących i pakujących materiały budowlane, wyroby z drewna, metalu lub w przemyśle ciężkim, maszynowym i hutniczym. Napinacz ORT-400 standardowo pracuje z ekologiczną baterią litowo-jonową 18V, opcjonalnie może pracować z zasilaczem sieciowym 230V, który jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe i jest po prostu wstawiony w miejsce baterii. Solidna konstrukcja zaprojektowana jest specjalnie dla trudnych warunków pracy. Napinacz bardzo szybki i ergonomiczny posiada tryb pracy automatyczny, ręczny i lekiego spinania.

Orgapack - napinacze elektryczne
NAPINACZ OR-T 50 PP,PET Napinacz ORGAPACK OR-T 50 - proces ręcznego napinania taśmy może być osiągnięty przy niewielkim użyciu siły do 2300 N. Naciąg taśmy wykonywany jest ręcznie, natomiast zgrzewanie elektryczne-bateryjne poprzez tarcie. Można łączyć taśmy polipropylenowe i poliestrowe o szerokości od 9 do 19 mm. i grubości 0,5 do 1.0mm. Najlepszą jakość spinania ładunków można uzyskać stosując taśmy PP i PET dobrej jakości.
Napinacz ORT-50 jest odpowiedni do lekkich i średnio ciężkich paczek-ładunków, ale także do wszystkich zastosowań w których operator chce określić wrażliwą dla taśmy i ładunku siłę naciągu.
Napinacz Orgapack OR-T50 to profesjonalne urządzenie o bardzo dużej wydajności i korzystnej cenie zakupu. Ekonomiczne, szybkie i łatwe w użyciu.
Orgapack, napinacze elektryczne
NAPINACZ OR-T 250 PP,PET Napinacz ORGAPACK OR-T 250 - to wysokiej jakości urządzenie zgrzewające, zaprojektowane do ładunków które wymagają mocnego bandowania. Napinacz pracuje z taśmami o szerokości 12-16mm. Siła naciągu taśmy od 400 do 2600N . Taśma umieszczana jest w napinaczu i automatycznie napinana, zgrzewana poprzez tarcie i następnie odcinana. Ekonomiczne urządzenie z wysokimi osiągami i niskimi kosztami eksploatacji . Napinacz ORT-250 standardowo zasilany jest baterią litowo-jonową 14,4V, opcjonalnie może być zasilany napięciem 230V. Waga urządzenia 3,5 kg i jego ergonomiczność umozliwia sprawne i szybkie spinanie nawet dużej ilości ładunków. Ładowanie baterii trawa 30min, na jednym ładowaniu dla standardowych ustawień siły naciągu taśmy można uzyskać do 550 cykli.
napinacz-ort-250

Jeżeli mają Państwo problem w dobraniu odpowiedniego sprzętu do spinania swoich towarów prosimy skontaktować się z naszymi specjalistami. W tym celu prosimy skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej .
 
Wykonanie:Erydian.pl Wszelkie prawa zastrzeżone OPAKOWANIA - SCANPACK.PL