PL | EN

Maszyna bandująca AQ-7

Maszyna pakująca AQ-7
AQ-7 jest tańszą wersją maszyny pakującej RQ-8 z zachowaniem jej perfekcyjnej, niezawodnej pracy z taśmą o szerokości 5mm i 6mm. Dla tak wąskiej taśmy skonstruowano nową ramę, która zapewnia precyzyjne prowadzenie, nizawodność pracy redukując straty używanej taśmy. W maszynie AQ-7 zastosowano również innowacyjny system uciągu taśmy. System ten polega na wstępnym uciągu taśmy, następnie za pomocą specjalnej dżwigni wykonuje właściwy końcowy uciąg opasania. AQ-7 tak samo jak RQ-8 posiada głowicę niewymagającą smarowania. Maszyna zasilana jest prądem 3-fazowym. Dla zmniejszenia kosztów zużycia energii elektrycznej silnik maszyny pobiera prąd tylko w czasie jej pracy. Wydajność spięć to około 30 opasań-cykli na minutę. AQ-7 oferuje pewność, niezawodność w pracy i trwałość maszyny za niewielką cenę.

Krótka charakterystyka maszyny AQ-7 :

  • Wyposażona w szybkonagrzewającą sie grzałkę (gotowość do pracy po 25 s).
  • Płynna regulacja siły naciągu taśmy w zakresie 0-70 kg.
  • Silnik uruchamiany tylko w momencie wykonywania cyklu opasania.
  • Urządzenie wyposażone jest w niewymagającą smarowania głowicę.
  • Nowa konstrukcja ramy zapewnia precyzyjne prowadzenie taśmy i redukuje jej straty.
  • Nieduża, lekka i zaopatrzona w kółka obudowa ułatwia manewrowanie maszyną.
  • Istnieje możliwość wykonania urządzenia o innych parametrach ramy.

Dokumentacja: pobierz schemat w formacie PDF


STANDARDOWE PARAMETRY MASZYNY :

Dane techniczne
maszyny
Szerokość
Wysokość
Głębokość
Waga maszyny
1252 mm 1403 mm 610 mm 180 kg
Wysokość stołu 795 mm
Wymiar ramy Szer. 650 x Wys. 500 mm
Rozmiar paczki max Szer. 650 x Wys. 480 mm
min Szer. 80 x Wys. 30 mm
Szerokość taśmy 5, 6, 9, 12, 15,5 mm ( taśma polipropylenowa )
Siła naciągu taśmy 70 kg
Zasilanie maszyny 200, 220, 240, 380, 400, 415 V, trójfazowe, 50/60 Hz, 0,85 KVA

Wybierając urządzenia pakujące Strapack otrzymają Państwo również dobry serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto w każdej chwili mogą Państwo skorzystać z telefonicznej lub e-mail'owej pomocy technicznej . Jeżeli będą Państwo potrzebować dokładniejszych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach, łącznie z kompletnymi liniami pakującymi - niezbędne materiały prześlemy pocztą lub e-mailem .

Zobacz podobne maszyny spinające

Maszyna bandująca AQ-7RS
została specjalnie zaprojektowana do spinania długich przedmiotów, takich jak rury, lamele lub przedmioty w kształcie pierścienia, takie jak cewki i opony. Łuk maszyny obraca się o 90 stopni i jest chowany do wewnątrz po zakończeniu cyklu.

zobacz szczegóły

Maszyna bandująca AQ-7M
W środowisku zwiększonego zawilgocenia, a takim jest produkcja wyrobów drobiarskich, mięsnych i rybnych antykorozyjna budowa maszyny pakującej AQ-7M jest najlepszym rozwiązaniem. Wszystkie części w AQ-7M wykonane są z materiałów odpornych na działanie wilgoci i wody.

zobacz szczegóły

Maszyna z serii RQ-8Y
posiada boczne usytuowanie głowicy zgrzewającej, które jest idealne do pakowania ciężkich brudzących lub pylących produktów.

zobacz szczegóły

Maszyna pakująca RQ-8CR
Niezawodność, cykliczna prędkość, prostota obsługi i niskie koszty eksploatacji maszyn RQ-8 dzisiaj posiada również nowy projekt maszyny RQ-8CR, który przeznaczony jest specjalnie dla przemysłu tekturowego, kartoniarskiego i papierniczego.

zobacz szczegóły